Autoklaw medyczny - wybór

Jak żyjesz? Czym się interesujesz? Co lubisz? A co Cię denerwuje w społeczeństwie? Dołącz do dyskusji i pochwal się swoim życiem.
Iwońka

Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Iwońka »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór skutecznej i dobrze działającej autoklawy kosmetycznego do mojego gabinetu. Macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje warte uwagi w tym zakresie. Będę wdzięczny za konkrety i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wybrać jak najlepszą opcję w tym zakresie żeby jednak trochę dłużej mi skutecznie posłużył. Pozdrawiam i liczę, że jednak temat jeszcze trochę nam się tutaj rozwinie :)
Joaśka44

Re: Autoklaw medyczny - wybór

Post autor: Joaśka44 »

Iwońka pisze: ↑08 lis 2021, 21:40 Cześć!
Chciałabym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór skutecznej i dobrze działającej autoklawy kosmetycznego do mojego gabinetu. Macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje warte uwagi w tym zakresie. Będę wdzięczny za konkrety i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wybrać jak najlepszą opcję w tym zakresie żeby jednak trochę dłużej mi skutecznie posłużył. Pozdrawiam i liczę, że jednak temat jeszcze trochę nam się tutaj rozwinie :)
Według mnie jeśli przede wszystkim szukacie naprawdę skutecznego i dobrego urządzenia do sterylizacji pakietów narzędzi fryzjerskich to weźcie pod uwagę hurtownię FineFactory u których znajdziecie także świetne modele autoklaw, jak Enbio S hhttps://finefactory.pl/106532-autoklaw-enbio-s-torebki-do-steryl-200szt-90mmx135mm- ze względu na dużą dokładność i jednocześnie możliwość sterylizacji kilku pakietów narzędzi jednocześnie. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ