wyposażenie kuchni

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
edyta_81
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2022, 16:18

wyposażenie kuchni

Post autor: edyta_81 »

Kochani, właśnie zaczynam się rozglądać za wyposażeniem do kuchni. Chcę kupić dobre noże, jakieś miski, salaterki i szklanki do drinków. Najlepiej z grubym dnem ale niezbyt ciężkie. Sama nie wiem gdzie szukać wyposażenia, bo nie chcę kupować w znanej sieciówce. Chciałabym coś oryginalnego, nietypowego. Możecie mi polecić coś sprawdzonego przez Was?
nadia333

Re: wyposażenie kuchni

Post autor: nadia333 »

Edyto, w dekoratorni Indelo znajdziesz przeróżne naczynia znakomitej jakości a także wszystkie inne akcesoria związane z wyposażeniem kuchni. Ja już kilkukrotnie robiłam tutaj zakupy- zawsze udane. Zamówiłam m.in. kilka serwisów obiadowych i kawowych, salaterki do surówek oraz owoców, sztućce a także garnki takich marek jak Zwieger czy Gerlach. Asortyment dostępny w Indelo szczerze mogę Ci polecić, idealnie sprawdzi się i w domu i w gastronomii. Nie jest przy tym drogi, pozytywnie zaskakuje również wysoką estetyką wykonania.
ODPOWIEDZ