Program lojalnościowy dla biznesu

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
piotruś

Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: piotruś »

Jeśli zastanawiasz się jak możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż swoich produktów to zdecydowanie mogę Ci polecić program lojalnościowy. Osobiście sam z niego jeszcze nie korzystałem i szukam odpowiedniej pomocy. Mam nadzieję, że szybko uda się coś znaleźć.
kapiś032

Re: Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: kapiś032 »

Fajnie, że o tym myślisz, bo w dzisiejszych czasach organizowanie takich programów i akcji lojalnościowych to świetny pomysł. Aby zrobić to dobrze, warto zlecić to profesjonalistom. Ja polecam Ci skorzystać z usług firmy oferującej się na stronie https://i360.com.pl . Poza takimi programami lojalnościowymi, zajmie się też programami motywacyjnymi dla Twoich pracowników. Wszystko w jednej firmie, usługi na wysokim poziomie i profesjonalizm, którego teraz od takich firm powinno się oczekiwać, ponieważ konkurencja na rynku jest dość duża.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: lemina »

Tak, program lojalnościowy to fantastyczna metoda marketingowa na przyciągnięcie stałych i lojalnych klientów, którzy są przecież głównym aktywem każdej firmy. To również doskonała metoda aktywizacji o której więcej możecie przeczytaj w artykule https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/li ... r-BB1bUCPx.
Baaśkaa

Re: Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: Baaśkaa »

Również polecam to rozwiązanie. Jak tylko wprowadziliśmy programy lojalnościowe dla klientów, to sprzedaż znacznie wzrosła. Jest to opłacalny interes. Całością zajęła się firma http://www.programylojalnosciowe.com.pl/programy-b2c/. Wszystko działa bez zarzutu. Nie spodziewałam się nawet, że to tak sprawnie pójdzie i będzie takie dużo zainteresowanie wśród klientów.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: kejti »

lemina pisze: 31 mar 2021, 11:22 Tak, program lojalnościowy to fantastyczna metoda marketingowa na przyciągnięcie stałych i lojalnych klientów, którzy są przecież głównym aktywem każdej firmy. To również doskonała metoda aktywizacji o której więcej możecie przeczytaj w artykule https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/li ... r-BB1bUCPx.
@lemina masz całkowitą rację - warto również pamiętać o tym, że programy lojalnościowe warto łączyć z innymi działaniami np. loteriami. Chcesz dowiedzieć się jak loterie wspierają programy lojalnościowe? Przeczytaj artykuł https://gf24.pl/26573/loterie-wspieraja ... lnosciowe/ - polecam!
Awatar użytkownika
Titana
Posty: 349
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Program lojalnościowy dla biznesu

Post autor: Titana »

Obecnie jeżeli chodzi o możliwości jakie daje się biznesom, to są one bardzo szerokie, także jeżeli chodzi o [programy lojalnościowe, które mają za zadanie albo utrzymać pracowników, albo klientów, albo jedno i drugie. W każdym razie trzeba byłoby poszukać i poczytać.
ODPOWIEDZ