Tanie karmy dla psów

Wątek dla miłośników czworonogów i innych zwierząt. Rozmawiamy o karmieniu, pielęgnacji, problemach weterynaryjnych, jak i o fundacjach pomagającym bezdomnym zwierzętom.
Awatar użytkownika
Krycha88
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2019, 16:28

Tanie karmy dla psów

Post autor: Krycha88 »

Cześć od ładnych paru lat prowadzę hodowle psiaków i jak to przy hodowlach często tych psów jest sporo - zazwyczaj kupuję dosyć drogą karmę, ale ostatnio natrafiłam na bardzo fajną tanią karmę suchą dla psów basil : https://gigakarma.pl/karmy-i-akcesoria- ... 08141.html . Z początku obawiałam się trochę tej karmy, ale teraz jestem z niej bardzo zadowolona i moje pieski również. Także na prawdę jak ktoś nie ma dużego budżetu na karmy dla psów to polecamy suche karmy basil :D. A wy jakie macie doświadczenie z nimi ?
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: nadia »

Hej. Jakie pieski hodujesz? Pytam, bo wraz z rodziną zdecydowaliśmy, że kupimy bądź przygarniemy psa, ale wciąż jeszcze zastanawiamy się nad rasą. Zależy mi bardzo aby nasz nowy pupil akceptował inne zwierzęta, ponieważ mamy w domu kota. Słyszałam, że cavalier king charles spaniel jest tolerancyjny i ma dość łagodne usposobienie, więc może ta rasa to byłby strzał w dziesiątkę? Na stronce https://johndog.pl/blog/rasy/cavalier-k ... s-spaniel/ czytałam , że to pies myśliwski, w związku z czym mam jedynie jedną wątpliwość- czy aby nie będzie kopał dziur w ogródku? W sumie nie jest to jakiś wielki problem, bo plac mamy spory lecz musiałabym odgrodzić część wypoczynkową w tym wypadku. Co do psiego menu, powiedz mi proszę ile karmy i jak często trzeba podawać psu tej rasy?
Awatar użytkownika
isama
Posty: 16
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:25

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: isama »

Niska cena zazwyczaj nie idzie w parze z jakością. Mój pies dostaje reico którą kupuję w necie. Jest to karma naturalna w której zawartość mięsa w karmie odpowiada proporcjom takim jakim żywiły by się zwierzęta w naturze. Nie ma w niej żadnych konserwantów i innych dodatków aromatycznych mających zmusić psa do większego jej spożycia.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: DAMKA »

Moja córka bardzo chciała mieć psa. Tak się złożyło, że była z klasą w schronisku i tam jeden zdecydowanie utkwił jej w pamięci. Zgodziliśmy się, żeby z nami zamieszkał. Po przejściach był piesek, dlatego pomyślałam że w razie czego przyda się lokalizator gps dla psa i kota , żeby w razie czego nie zgubił się nam. Zwłaszcza takich zwierzaków po przejściach nie powinno się narażać na kolejne stresy.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: anuta439 »

Karma karmą, ale też warto suplementować psom witaminy. Wyjdzie im to tylko na dobre! Polecam takie, które sa w pełni naturalne i nie wywołują skutków ubocznych. Dzięki temu możecie mieć pewność,że psiak w pełni dobrze sie po nich czuje! A są to tabletki firmy https://www.mypupillo.pl/ - przetestujcie, naprawdę warto! Ja podaję mojemu pupilowi już od ponad pół roku - jest wesoły, energiczny, swietnie sie czuje!
Awatar użytkownika
sandra22
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:50

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: sandra22 »

Nie zawsze tanie znaczy dobre .Ja kupuje mojemu psiakowi karmę Royal Canin French Bulldog ponieważ zawiera najwyższej jakości białka sprzyjające utrzymaniu masy mięśniowej, dodatkowo zawiera L-karnitynę, która pozwala na spalanie rezerw tłuszczowych i efektywne wykorzystanie energii. Nasz pies dzięki temu szybciej spali zjedzone kalorie, dzięki czemu nie będzie musiał obawiać się o nadprogramowe kilogramy .Karmę kupuję tutaj https://www.zwierzakowo.pl/100-royal-canin-dla-psa?p=2
Awatar użytkownika
blondzia
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2019, 8:36

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: blondzia »

tanie raczej nie ida z jakoscia, np te marketowe. ja kupuje swoim psiakom karme od bozity. to makra premium, maja dobre karmy ze sprawdzonym skladem. polecam.
Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2020, 9:49

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: chmurka »

tanie nie zawsze znaczy odbre dla naszych pociech, jesli takie bedzie Twoje podejscie do karmienia swoich pupili to dlugo moga z toba nie zostac. ja postawialam na karme od bozity, jest to karma premium, szwedzka, a wcale nie jest taka droga.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: lemina »

Dokładnie, zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ja traktuję swojego psa jak członka rodziny więc naturalnym jest, że chcę wybierać odpowiedni dla niego pokarm czy przysmaki. Ostatnio te kupiłam ze strony https://www.dlalasucha.pl/produkty/3604/przysmaki . Karmę dla psa również tam kupuję. Z pewnością one do najtańszych nie należą, za to mam pewność, że są one robione z naturalnych produktów i mają szacowane odpowiednie proporcje. Zdrowie mojego psa jest dla mnie ważne i nie zamierzam na nim oszczędzać.
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: polaaaa88 »

Tania karma to nie jest dobra karma do lepszej karmy trzeba trochę dopłacić . Ja wole kupować karmę ciut droższa a wiem ze skład ma dobry .
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: martyna7873 »

Bardzo często kupuję nowe zabawki mojemu piesku, ponieważ on niestety bardzo lubi je niszczyć i często później nie ma się czym bawić. Często zastanawiam się, jakie zabawki będą dla niego fajne i zauważyłam teraz, że super zabawki mają w sklepie https://germapol.pl/
Awatar użytkownika
Witka
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2020, 3:16

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Witka »

Biedronka ma całiem niezłą i tanią karme, taka w czarnym opakowaniu po chyba 2,5 kg. Nasz pies jest teoretycznie alergikiem a ta uwielbia.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: lady30 »

Z karm z półki ekonomicznej widziałam dopiero co taką https://www.krakvet.pl/product-chy-2652 ... 10-kg.html . Krakvet znam dobrze, u nich się zaopatruję od dawna. I jestem pewna, że jak wprowadzili taką karmę do oferty to są pewni, że warta zakupu jest. Cena musicie przyznać, że korzystna, plus też że dla psów dorosłych bez względu na wielkość i wiek się nadaje. Sprawdzi się jak mamy kilku psów i nie chcemy karmić ich różnymi produktami.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Gretta »

Nie zawsze najtańsza karma to najlepszy wybór. Wiadomo, że dieta u psa to podstawa do tego żeby ten był zdrowy. Podobno świetnie sprawdzają się karmy Barf, warto o tych pomyśleć. Zobaczcie sobie stronkę https://narffood.pl i ich propozycje takiego żywienia dla psów i kotów.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: filista »

Ale dlaczego mają być tanie? Przecież to chodzi o psa, żywe zwierzę, więc karma powinna być jak najlepsza, a te tanie do niej na pewno nie należą. Poczytaj sobie o żywieniu psów na https://bult.pl/ - wiedza jest konieczna, by przypadkiem nie wyrządzić swojemu zwierzęciu krzywdy. Dbaj o niego
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: mikimaki »

My się przerzuciliśmy na Psi Bufet - bardzo dobra karma, która ma wysoką zawartość mięsa, jest bezzbozowa i zawiera podroby :) bardzo wysoka jakośc
Aśka

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Aśka »

Przede wszystkim karma ma być zdrowa! Mój psiak np. od początku dostaje Bozite. Szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez antybiotyków, gmo czy zbóż. Widać, że ona mu służy, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów zdrowotnych a psiak ją wprost uwielbia.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Kasia »

A jaka jest według Was najlepsza mokra karma dla psa z dużą zawartością mięsa? Podajecie tak ogólnie Waszym czworonogom takie karmy, czy wolicie sami im coś ugotować? Ja wiem, że są zwolennicy zarówno jednego, jak i drugiego podejścia do tej sprawy ;) A jak to u Was wygląda?
Zosieńka

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Zosieńka »

Aśka pisze: ↑10 lut 2021, 16:44 Przede wszystkim karma ma być zdrowa! Mój psiak np. od początku dostaje Bozite. Szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez antybiotyków, gmo czy zbóż. Widać, że ona mu służy, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów zdrowotnych a psiak ją wprost uwielbia.
I tu się zgadzam:) Ja dla swojego psa też zamawiam Bozite, jakościowo jest bardzo dobra i zawiera odpowiednie ilości poszczególnych, ważnych dla zdrowia psa składników.
Gośka

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: Gośka »

Zosieńka pisze: ↑08 cze 2021, 12:53
Aśka pisze: ↑10 lut 2021, 16:44 Przede wszystkim karma ma być zdrowa! Mój psiak np. od początku dostaje Bozite. Szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez antybiotyków, gmo czy zbóż. Widać, że ona mu służy, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów zdrowotnych a psiak ją wprost uwielbia.
I tu się zgadzam:) Ja dla swojego psa też zamawiam Bozite, jakościowo jest bardzo dobra i zawiera odpowiednie ilości poszczególnych, ważnych dla zdrowia psa składników.
Na dniach stanę się nową szczeniakową mamą i tak się własnie zastanawiam jaką karme wybrać dla tego mojego psiaka. Dużo dobrego czytałam o Bozicie właśnie, koleżanka też ją kupuje dla swojego psa i mówi, że jest w porządku. W jakich sklepach warto zamówić żeby cena też wyszła korzystna?
wiki

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: wiki »

Ja cenowo bardzo przystępnie kupuję u siebie w sklepie zoologicznym stacjonarnym karmy Bozita , mokre karmy szwedzkiej marki Bozita, które są przygotowywana z naturalnych składników, bez zbędnych zapychaczy nie zawierą GMO, hormonów wzrostu, zbóż, cukru, soi oraz barwników, a dostarczają psom wszystkich potrzebnych im witamin, minerałów i składników odżywczych. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
chmurkaa

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: chmurkaa »

Trzeba karmić psy tym, co najlepsze, także stosując olej CBD Hempets jako dodatkowy suplement. To naturalny sposób, aby pomóc psu pozostać zdrowym i szczęśliwym. Naturalne konopie zawierają wiele zdrowotnych właściwości, a produkty od Hempets są pewne - 100% naturalne bez pestycydów
zośkaa

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: zośkaa »

Myślę, że moglibyście zainteresować się propozycją znajdującą się na stronie https://shop.look4dog.com/ Produkty tam oferowane wydają się być naprawdę wysokiej jakości, a dodatkowo firma szybko realizuje zamówienia, co sprawia, że klient nie musi długo czekać.
huciek

Re: Tanie karmy dla psów

Post autor: huciek »

Ogółem karmy tanie, to nie najlepszy wybór, warto jednak patrzeć na to, by skład był dobry a nie kierować się tak typowo ceną. Polecam na przykład te sobie zobaczyć https://www.omegakarmy.pl spory wybór różnych jedzonek dla piesków i psów ;)
ODPOWIEDZ