Buda dla psa

Wątek dla miłośników czworonogów i innych zwierząt. Rozmawiamy o karmieniu, pielęgnacji, problemach weterynaryjnych, jak i o fundacjach pomagającym bezdomnym zwierzętom.
Awatar użytkownika
Rozamunda-96
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:22

Buda dla psa

Post autor: Rozamunda-96 »

Cześć dziewczyny:) Znacie jakieś ciekawe sklepy internetowe z budami dla psów? Mam niewielkiego psiaka, a chciałabym zafundować mu budę do postawienia w ogródku. Gdzie polecacie szukać?
Awatar użytkownika
rozetta_65
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 16:26

Re: Buda dla psa

Post autor: rozetta_65 »

Ja swojemu kotu zamawiałam ostatnio drapak z cecil-prudence.com. W ofercie mają też meble dla psów małych, średnich i dużych, więc warto zajrzeć. Ceny są bardzo atrakcyjne, a i na jakość nie można narzekać :)
Michał

Re: Buda dla psa

Post autor: Michał »

Pomału przygotowuję się do kupienia psa. Niestety pracuję i pies będzie musiał przebywać podczas mojej nieobecności z moim 4 letnim synkiem i jego opiekunką w domu. Myślę o zakupieniu klatki przynajmniej na lata szczenięce, bo wtedy mieszkanie najbardziej narażone jest na niszczenie i na jego beztroską tzw. głupotę. Nie wiem tylko czy to jest dobry pomysł. Wprawdzie czytam https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/s ... -do-klatk/ że takie klatki mają dużo zalet, ale też niestety wady. Co o tym sądzicie?

transport mebli z polski do uk
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Buda dla psa

Post autor: Kasia »

A jakie polecacie legowisko dla psa? Ja ostatnio trafiłam na całkiem spory wybór takich legowisk na stronie internetowej https://babuzoo.pl/legowiska-dla-psa. Jak sądzicie, które będzie najlepsze? Czym kierować się przy wyborze takiego legowiska dla swojego pupila?
oliwiawesierska

Re: Buda dla psa

Post autor: oliwiawesierska »

Do ogródka fajnym rozwiązaniem są budy ale nie tylko. Można też kupić rozkładany kojec dla psa jeśli np. chcemy mieć pewność że nie pójdzie / nie wejdzie gdzieś gdzie nie chcemy. Spory wybór takich właśnie rzeczy jest na Unizoo (rozdział "Legowiska dla psa") i ceny są całkiem w porządku. Jak zamawiałam już kilka razy z tej strony tak nie miałam jeszcze problemu z przesyłką, więć polecam.

Dobrej jakości i z szeroką gamą rozmiarów legowiska są na Unizoo. Kanapy, puszyste pontony, poduszki w przyziemnych cenach. Na tej stronce fajne są pluszowe kwiaty, bardzo miękkie. Można odebrać osobiście pod Warszawą.
ODPOWIEDZ