Zatkany nos

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
dżamila-87
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 6:37

Zatkany nos

Post autor: dżamila-87 »

Wiecie co, wiosnę już mocno czuć w powietrzu, a ja ostatnio coraz częściej budzę się zatkanym nosem, zatokami. Nie potrafię porządnie oczyścić dróg oddechowych i zastanawiam się, czy najlepszą opcją w tym przypadku nie byłby zakup inhalatora. Co o tym myślicie? A może jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone przez Was inhalatory? Gdzie warto takie kupić?
Karolciaa

Re: Zatkany nos

Post autor: Karolciaa »

Hej, a czy próbowałeś może innych metod niż inhalatory? Mam na myśli olejki eteryczne stosowane w np. kominkach zapachowych/dyfuzorach. Każdy olejek oczyszcza drogi oddechodwe dzięki czemu będzie Ci się lepiej oddychało przez nos myślę że warto spróbować. Generalnie aromaterapia jest zdrowa i potwierdzają to badania, także myślę, że zdecydowanie warto spróbować tym bardziej że to nieduży koszt. Dobry olejek eteryczny można kupić już 20zł a na promocjach czasem taniej. Fakt faktem tylko 10ml ale starczy Ci to na minimum miesiąc bo dodaje się tylko kilka kropel. Daj znać czy pomogło :)
ODPOWIEDZ