Zapalenie pęcherza

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Zapalenie pęcherza

Post autor: barbark4 »

Hej! Czy macie jakieś domowe sposoby na
leczenie pęcherza. Ostatnio mam bardzo często z tym problem i nie wiem
co mam robić?!Biorę tabletki furaginum
,ale słyszałam również, że są na
to także i domowe sposoby?? Co polecacie ?
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: Aurelia33 »

Mi po zapaleniu pęcherza niestety pozostało nietrzymanie moczu, ponieważ chyba nie leczyłam sie w sposób prawidłowy i nieco zbagatelizowałam problem. Ale słyszałam, że nawet na taką dolegliwość są metody. Wystarczy wybrać gabinet medycyny estetycznej Tesoro Clinic, gdzie wykonywane są zabiegi nieinwazyjne walki z nietrzymaniem moczu. Dzięki temu mogłabym pozbyć sie tej wstydliwej i dość problematycznej dolegliwości.
:)
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: Chloe88 »

Powiem tak, furagina u mnie w domu musi byc tak w razie czego. Wystarczy, ze gdzies sie lekko przeziębie i koniec. Oprócz tego pije sok z żurawiny czasami. Chce jeszcze sobie zamówić suszona żurawinę coś jak tutaj https://naturalniezdrowe.pl/owoce-suszo ... 70688.html
Awatar użytkownika
patrycja26
Posty: 50
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:29

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: patrycja26 »

Hej :)
Mój tata ma problem z nietrzymaniem moczu. Znajoma powiedziała mi, że sprawdzonym sposobem na pozbycie się tego wstydliwego problemu są specjalne zabiegi. Czy znacie jakiś zabieg na nietrzymanie moczu, który byłby skuteczny, a zarazem bezpieczny? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: lady30 »

Wiesz z takimi zapaleniami to nie ma żartów. Ja zbagatelizowałam i prawie pod nóż potem trafiłam. Z zapaleń nieleczonych się mogą poważniejsze sprawy robić. W Warszawie polecam super urologów - dr Mora i Radziszewskiego w szpitalu Mazovia. To placówka na Ursynowie, prywatna ale przyjmują też na NFZ. tylko wiadomo dłużej się czeka, ja leczyłam się prywatnie, wcale nie było to drogie biorąc pod uwagę jakość tego leczenia, wizyt i warunki w placówce.
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: Azalia »

Kobiety niestety bardzo często zapadają na tego typu dolegliwości, a także zapalenie cewki moczowej, czy w końcu ból okolic intymnych . Na szczęście na naszym rynku znajdziemy dzisiaj bardzo wiele środków, które to skutecznie radzą sobie z tego typu problemami, a przy tym są powszechnie dostępne.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: pieknyolek »

Ja niestety nie mam żadnych domowych sposobów, bo nigdy nie miałem takowego zapalenia.


___________________________________________
bramy wjazdowe Szczecin
Awatar użytkownika
kasztan
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:24

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: kasztan »

To nie jest wstydliwa choroba. Polecam Ci koniecznie wizytę u dobrego urologa. Ja byłam pierwszy raz u Pana Doktora Syryło z https://sclinic.com.pl/ . Daję 5/5. Za podejście, wiedzę, odpowiednią ilość czasu mi poświęconą. Jestem na początku kuracji ale mam nadzieję, że pomoże!
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Zapalenie pęcherza

Post autor: alen »

Na wszelkie stany zapalne i zakażenia czy to ran czy też jamy ustnej lub narządów intymnych będzie środek odkażający Octenisept Idealnie się sprawdza w takich przypadkach a kosztuje niewiele i jest bez recepty. Na pewno pomoże także w twoim przypadku więc zaopatrz się jak najszybciej i zapoznaj szczegółowo z ulotką.
ODPOWIEDZ