Zajęcia rehabilitacyjne w Akademii Ruchu

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Rut-83
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 3:59

Zajęcia rehabilitacyjne w Akademii Ruchu

Post autor: Rut-83 »

Hej! Powiedzcie mi, czy znacie gabinet Akademia Ruchu w Warszawie? Jak sądzicie, warto zapisać się tam na rehabilitację? Takie ćwiczenia zlecił mi ortopeda, a nie zdecydowałam się jeszcze, gdzie mogłabym na nie uczęszczać.
Awatar użytkownika
Ruta-76
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 3:03

Re: Zajęcia rehabilitacyjne w Akademii Ruchu

Post autor: Ruta-76 »

Ja dość długo szukałam gabinetu, gdzie dostępna jest rehabilitacja dla dzieci w Warszawie. Wreszcie polecono mi Akademię Ruchu i trzeba przyznać, że lepiej trafić nie mogłam. Wspaniali fizjoterapeuci, miła atmosfera, skuteczne metody leczenia. Polecam z całego serca:)
Awatar użytkownika
alga
Posty: 175
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:44

Re: Zajęcia rehabilitacyjne w Akademii Ruchu

Post autor: alga »

Jeśli szukacie na prawdę dobrej i profesjonalnej rehabilitacji polecam wam zajrzeć do tego gabinetu http://www.rehabilitacje.org/ Byłem tam niedawno po operacji barku i na prawdę mają tu świetny sprzęt i bardzo dobrych rehabilitantów
michał

Re: Zajęcia rehabilitacyjne w Akademii Ruchu

Post autor: michał »

Klinika CM Gamma w Żoliborzu przy ulicy ul. Broniewskiego 3 też jest bardzo dobra. Dostaniecie tam pomoc przede wszystkim w zakresie rehabilitacji, ale i problemów ogólnych z ruchomością stawów. Mieści się tu bardzo dobra przychodnia, ale i prywatny szpital. Sami sprawdźcie, jak wiele mogą wam dać.

t-mobile esemesy
ODPOWIEDZ