Zabiegi medycyny estetycznej

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
kemala
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 21:41

Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: kemala »

Jakie zabiegi medycyny estetycznej możecie polecić na wiotką skórę, głównie na dekolcie? Pojawiły mi się jakiś czas temu naprawdę spore zmarszczki i chciałabym, póki jeszcze jest na to czas, zadziałać na nie stosunkowo łagodnie, ale jednak domowe sposoby, jak maseczki i tego typu pielęgnacja jednak nie dają rady, dlatego liczę na to, że doradzicie jakieś rozwiązanie :)
akor

Re: Zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: akor »

Jest wiele takich placówek, które pomagają nam z różnego rodzaju problemami, ale na pewno Arte Derm jest dla mnie idealnym sposobem na leczenie swoich niedoskonałości, dlatego też zerkam na to, co nowe w tej klinice, albo sprawdzone. I mam tutaj https://artederm.pl/oferta/laseroterapia/epilacja-thunder/ opisane bardzo skutecznie epilację oraz inne zabiegi. Wiem, że klinika ta stawi na rozwój i na dopasowanie dla klienta, dlatego wiem, że tutaj zajmą się mną kompleksowo, skutecznie i sprawnie :) .
ODPOWIEDZ