Wysuszone włosy

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Wysuszone włosy

Post autor: filista »

Mam taki problem otóż przez częste farbowanie wysuszyłam sobie włosy. Teraz bardziej siano przypominają, puszą się niesamowicie że jedyną dla mnie opcją jest ich upięcie by nie było aż tak tego widać. I teraz nie wiem co z nimi robić. Może jakiś zabieg u fryzjera? Albo maseczki, odżywki, domowe sposoby? Doradźcie coś skutecznego

jak zmienić dzwonek w nokia lumia 625
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Wysuszone włosy

Post autor: pikiriki »

Raczej postaw na roślinne, ekologiczne i lekkie produkty o przebadanym składzie. Mi osobiście bardzo dobrze posłużył szampon z Klorane na bazie masła mangowego https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/mango-gama/szampon , po nim włosy stały się nawilżone, miękkie i błyszczące. Radzę go sobie wypróbować
kąrma

Re: Wysuszone włosy

Post autor: kąrma »

kupiłam sobie loko-suszarkę Babyliss Hydro Fusion, jestem bardzo zadowolona z zakupu, nie wciąga włosów, nie szarpie, ma podwójną jonizację, która wygładza włosy, nadaje im blask, to jeden z moich ulubionych sprzętów do włosów, często z niej korzystam ________________
ODPOWIEDZ