Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Post autor: maksik »

Od jakiegoś czasu bardzo wypadają mi włosy. Czy znacie i możecie polecić jakiś sprawdzony sposób by to powstrzymać? Mam wrażenie, że włosów jest coraz mniej i wypadanie na pewno nie jest w ilości naturalnej. Możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 100
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Post autor: sonia »

Może zmień szampon na inny? Wiele różnych szamponów dostępnych jest na rynku. Poczytaj na przykład o produktach od Kerastase: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Keras ... 250ml/1532 . Są to szampony profesjonalne i myślę, że będziesz z nich zadowolona.
mamuśka17

Re: Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Post autor: mamuśka17 »

Wypadanie włosów może być związane z wieloma problemami. Warto zrobić odpowiednie badania i nawet udać się na wizytę do trychologa. Jednak zmiana kosmetyków też jest zalecana. Wiele osób na forach i grupach społecznościowych poleca Delpos. To kuracja przeciw wypadaniu włosów i są to dermokosmetyki na bazie naturalnych składników. Może warto spróbować?
Ósemka

Re: Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Post autor: Ósemka »

Przyznam szczerze, że moje włosy dopiero wtedy przestały mocno wypadać i się wzmocniły, gdy zaczęłam stosować profesjonalne kosmetyki. Choćby taki Bombar kokosowy szampon i odżywkę inoar. Ni dość, że mają cudowny zapach, który uwielbiam to zawierają moc witamin oraz formułę partą na olejku kokosowym, który cudownie nawilża i biotynę, która upiększa.
Michaśkał

Re: Wypadanie włosów, jak sobie radzić?

Post autor: Michaśkał »

Mnie na wypadanie włosów nie pomogły żadne leki szampony ani maseczki :( Próbowałam bardzo długo radzić sobie sama z tym problemem ale poległam. Siostra zabrała mnie do kliniki Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl i po konsultacjach zdecydowałam się na bezbolesny zabieg przeszczepu włosów metodą WAW FUE. Depresja zniknęła ja wyglądam relacyjnie i znów ciesze się życiem
ODPOWIEDZ