Włosy pozbawione objętości

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
madziuś3322

Włosy pozbawione objętości

Post autor: madziuś3322 »

Witam! Czy któraś z Was również walczy z objętością swoich włosów? Moje są cienkie, pozbawione objętości i niewiele mogę z nimi zrobić, jeśli chodzi o ułożenie fryzury. Są jakieś produkty, lakiery, pudry do włosów, które pomogą mi uzyskać fajną objętość włosów?
oluśka0033

Re: Włosy pozbawione objętości

Post autor: oluśka0033 »

Zaczęłabym od zmiany szamponu. Nie wiem, jaki do tej pory stosowałaś, ale odpowiedni szampon da fajny efekt i nie będzie potrzeby, aby obciążać włosy kolejnymi kosmetykami. Od dawna stosuję dermokosmetyki, a moimi ulubionymi są te marki klorane. Szampon na objętość to https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/szampon . Moje włosy nie sa wreszcie obciązone i fajnie sie układają. Do tej pory miałam straszny problem z tym klapnięciem u nasady, które mnie strasznie drażniło.
mała21

Re: Włosy pozbawione objętości

Post autor: mała21 »

Przy takich włosach trudniej ułożyć sobie fryzurę żeby efekt był zadowalający. Sama mam problem z cienkimi włosami, więc coś o tym wiem. Znajoma poleciła mi lotion unoszący włosy Density Collection - Grzegorz Duży. Jest cała seria tych kosmetyków w ogóle. A ten lotion unosi włosy od nasady, zwiększa objętość, dużo łatwiej modelować włosy i przynajmniej widać efekt :)
Łona

Re: Włosy pozbawione objętości

Post autor: Łona »

Wystarczy ze zamiast kupowac tanie kosmetyki z drogerii przestawisz sie na takie profesjonalne na przyklad marki Inoar Od kiedy zaczelam stosować maske daymoist to zaszly spektakularne zmiany w wyglądzie moich włosów. Stały się mocniejsze i przestały sie rozdwajać. To zasługa licznych składników odżywczych, które zawiera kosmetyk
DagmaraŻ

Re: Włosy pozbawione objętości

Post autor: DagmaraŻ »

Jeśli zależy Wam na zwiększeniu objętości włosów to wybierzcie szampon do włosów naturalny TOPOLA-JEMIOŁA-TATARAK od Trawiaste - https://eranatura.pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow/ Ja go używam od dłuższego czasu i naprawdę sobie chwalę. Po umyciu włosów jest jakby więcej, są bardziej "pulchne" i ogólnie od razu lepiej się prezentują.
fęmma

Re: Włosy pozbawione objętości

Post autor: fęmma »

duże znaczenie ma to czym włosy układamy, mi dużo daje stylizowanie na suszarko-lokówce, mam model od Babyliss z jonizacja, zimnym nawiewem i obrotowa szczotką, można nią ładnie podnieść włosy, nadać im objętość, od razu wyglada jakby ich był też wiecej ...................
ODPOWIEDZ