Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
gryzelda_71
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 19:39

Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: gryzelda_71 »

Cześć wszystkim! Powoli szykuję się do swojej pierwszej w życiu wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. To, na czym mi przede wszystkim zależy, to depilacja laserowa. Od dawna już planowałam się na nią zapisać. Powiedzcie mi, jak najlepiej się do tego przygotować? Szczerze mówiąc, trochę się stresuję:)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: patra »

Nie ma co się stresować bo zabieg jest bezbolesny dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, miałam taki zabieg w klinice https://artederm.pl/ a tam mają najnowocześniejszy Laser Thunder który posiada głowicę w kształcie plamki, która jest w stanie pokryć duże obszary owłosionej skóry
ireńka

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: ireńka »

Ciekawy krok! mysle ze to dobry wybor :) ja sama korzystam z takich zabiegow, na przyklad z depilacji laserowe. To kilka krótkich zabiegów w https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i masz z głowy, nie musisz się przejmować, że tu coś widać, tam coś odrosło itd :D genialne
marcyśa

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: marcyśa »

My z koleżankami doszłyśmy do wniosku, że zamiast płacić za wizyty w gabinetach medycyny estetycznej zrzucimy się kupimy sobie własny depilator laserowy znanej firmy, nie będę reklamowała. Złożyłyśmy się w cztery po niecałe 500 zł. Efekt taki sam jak w salonie a depilator zostanie na długo.


__________________________
Okulary Białystok
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: ragatara »

Odkąd mam swój własny depilator świetlny Excellence nie chodzę po żadnych gabinetów, on u mnie doskonale się sprawdza i jakbym miała kupować jeszcze raz to bym wybrała taki sam. Kupiłam go w sklepie https://politaipl.com/ ale z tego co widziałam, to jest on także dostępny na allegro.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: kolaczka »

Ja uwazam, ze wszystko jest dla ludzi. Jesli komus cos sprawia kompleks to medycyna estetyczna jest wlasnie po to by tu pomoc z takimi sprawami :) sama jestem po zabiegu plastyki brzucha u pani doktor Zukowskiej w Lodzi. Naprawde swietnie przeprowadzony, szybko sie wszystko wygoilo a efekty sa super
dośka

Re: Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej

Post autor: dośka »

ja długo się przed taką wizytą wzbraniałam, a od kilku miesięcy zastanawiam się czemu haha. jestem teraz stałą pacjentką Magicznej Kliniki ( oni przyjmują w wielu różnych miastach w Polsce). Rozbudowana oferta zabiegowa, doświadczeni lekarze a do tego wszystkiego baaardzo atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ