wizyta u kosmetyczki

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Amelia_65
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 12:20

wizyta u kosmetyczki

Post autor: Amelia_65 »

Kochane, byłyście już u kosmetyczki po rozpoczęciu nowego roku? Ja teoretycznie nie miałam za bardzo kiedy, ale chyba wreszcie się zapiszę. Nie wiem jak dla was ale dla mnie zabiegi kosmetyczne Kutno to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zrelaksowanie się. Raz na jakiś czas naprawdę można sobie na coś takiego pozwolić. Dajcie znać czy macie już jakieś plany w tym zakresie :)
kanadka

Re: wizyta u kosmetyczki

Post autor: kanadka »

Ostatnio chodzę regularnie na zabiegi endermologii, powiem wam, że cellulit znika w oczach :) Efekty bardzo mnie zaskoczyły, przyznam szczerze, że nie sądziłam, że tak dobre będą efekty. Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt https://endermologia-warszawa.pl/ super sprawa, polecam spróbować każdej z was :) Woda też schodzi, po pierwszej już wizycie widziałam poprawę. Także jak ktoś ma problem z zatrzymywaniem wody w organizmie to też polecam.
ODPOWIEDZ