Warszawa - jaki dentysta?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Rajna
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 16:50

Warszawa - jaki dentysta?

Post autor: Rajna »

Hej! Będę wdzięczna za polecenie mi sprawdzonego gabinetu dentystycznego w Warszawie. Gdzie polecacie się zapisać na leczenie kanałowe? Tylko zaufani dentyści!
Awatar użytkownika
ariadna1995
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2020, 0:04

Re: Warszawa - jaki dentysta?

Post autor: ariadna1995 »

W centrum Warszawy jest świetny gabinet. Nazywa się prodentika.com.pl. Mam do nich zaufanie, bo zawsze wiedzą, co zrobić, żeby poprawić stan moich zębów. Ceny jak na warszawskie standardy nie są wcale wysokie.

jak odnowić lastryko
Awatar użytkownika
jessie
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:03

Re: Warszawa - jaki dentysta?

Post autor: jessie »

Ja chodzę do kliniki stomatologicznej Dentistica. Przyjmuje tam najlepszy dentysta Warszawa, pan dr Michał Pelc. Piękny, zdrowy uśmiech gwarantowany. ;)
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Warszawa - jaki dentysta?

Post autor: Eliza111 »

Jeśli szukacie dobrego dentysty w Warszawie cz to dla siebie czy to dla dzieci to ja polecam https://estefill.pl/uslugi/stomatologia-dziecieca/ chodzę do nich od dawna. Bardzo profesjonalny i miły zespół lekarzy stomatologów. Jeśli chcecie wziąć swoje dziecko do dentysty to polecam tam. Moje dzieci bez problemu chodzą tutaj na leczenie ząbków.
ODPOWIEDZ