synapsa.org.pl opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Czaplinka
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:36

synapsa.org.pl opinie

Post autor: Czaplinka »

Kochani! Ze względu na trudność radzenia sobie z emocjami chcę zgłosić się do psychologa i psychiatry. Zależy mi na długofalowej terapii. Myślę, że w moim przypadku jedno spotkanie może nic nie dać. Znajoma poleciła mi synapsa.org.pl. Ponoć w tym miejscu pomaga się wychodzić ludziom z nawet najpoważniejszych problemów. A czy ktoś z was ma jeszcze jakieś opinie na temat tego miejsca? Albo na temat specjalistów w nim pracujących?
Awatar użytkownika
iwonka765
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 8:01

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: iwonka765 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat pracy specjalistów z synapsa.org.pl. Są bardzo nastawieni na pomoc i, moim zdaniem, umieją jej udzielić. Wiadomo, że każdy problem jest inny, ale jestem pewna, że ci ludzie będą umieli Ci pomóc.
Awatar użytkownika
aldona567
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 7:25

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: aldona567 »

Psycholog z synapsa.org.pl bardzo pomógł mojej młodszej siostrze. Od zawsze miała problemy emocjonalne. Teraz, dzięki regularnej terapii, nauczyła się radzić sobie z nimi. Jest lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, więc oczywiście również mam dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
melika83
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:15

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: melika83 »

Moja córka potrzebowała pomocy psychologa. Byłyśmy u kilku, ale dopiero w synapsa.org.pl znalazłyśmy profesjonalną pomoc. Do Synapsy zaprowadziły nas pozytywne opinie innych pacjentów. I jesteśmy bardzo zadowolone z tej współpracy. Również polecamy.
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: norm »

Nie znam tego miejsca, może naprawdę pomaga, ale wcześniej weź się w ogóle zastanów, skąd biorą się Twoje problemy. Może winne jest coś w Tobie, albo dieta, jaka spożywasz? To wbrew pozorom bardzo ważne. Niedawno tu https://zyj-zdrowiej.pl/wszechstronny-c ... iczna-moc/ przeczytałam, że Chińczycy są tak radosnym narodem mimo trosk dzięki diecie, ubogiej w ziemniaki i bogatej w cytryniec.
Awatar użytkownika
amelia391
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:30

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: amelia391 »

W mojej opinii, jeśli ktoś cierpi na problemy psychologiczne, powinien działać szybko. Należy wybrać doświadczonego specjalistę, aby były szybkie efekty. Ja wybrałam synapsa.org.pl, bo mają bardzo dobre oceny i potrafią pomóc każdemu.
Awatar użytkownika
marianna106
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:07

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: marianna106 »

Decydując się na pomoc psychiatry lub psychologa trzeba poszukać najpierw opinii. Z własnego doświadczenia wiem, że specjaliści z synapsa.org.pl są bardzo empatyczni i potrafią szybko postawić trafną diagnozę. A w terapii przecież to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
jola733
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:32

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: jola733 »

Psycholog z synapsa.org.pl udowodnił mi jedną rzecz - zawsze można zapanować nad swoimi emocjami. Zgadzam się z jego opinią, bo terapia mi bardzo pomogła. A w obecnych czasach komfort psychiczny jest bardzo ważny.
Awatar użytkownika
balbina502
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:21

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: balbina502 »

W mojej opinii specjaliści z synapsa.org.pl poradzą sobie z każdym problemem psychologicznym. Nawet tym najbardziej skomplikowanym, bo mają wieloletnie doświadczenie w branży. Mojemu bratu bardzo pomogli, więc polecam ich szczerze.
Awatar użytkownika
irka507
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:25

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: irka507 »

Wielu chorych wstydzi się swoich problemów ze zdrowiem psychicznym. Dlatego trzeba znaleźć specjalistę otwartego i empatycznego, takiego jak synapsa.org.pl. Cieszą się oni dobrymi opiniami i mają wieloletnie doświadczenie.
Awatar użytkownika
AnitaAN
Posty: 94
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: AnitaAN »

Wybierajcie sprawdzone poradnie, psycholog, tym bardziej psychiatra, musi być doświadczoną osobą. Warto już z mniejszymi problemami udać się na konsultacje, jeżeli podejrzewacie u kogoś z rodziny problemy psychiczne to sprawdźcie sobie ofertę od https://poradniasalomon.com.pl/psychiatria/ i wybierzcie się na konsultacje psychiatryczną. Takie problemy nie leczone najczęściej narastają.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: synapsa.org.pl opinie

Post autor: Bingo »

Problemy psychiczne bywaja bardzo grozne dla zdrowia - szczegolnie osob mlodych i starszych. Depresja niestety rowniez bardzo czesto dotyka osoby starsze- wraz z wiekiem kiedy przestajemy byc samodzielni przestajemy byc rowniez potrzebni innym - a przynajmniej tez tak sie czujemy. Samotnosc to ciezka sprawa. Na szczescie sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowrocławia https://podtopolami.eu/ gdzie senior dostaje drugą szansę na to aby inaczej spojrzec na swiat - radosnie w otoczeniu zyczliwych i pomocnych ludzi- maja tu rowniez dobrych lekarzy i psychologow
ODPOWIEDZ