Skuteczna depilacja

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Agata98

Skuteczna depilacja

Post autor: Agata98 »

Kobietki, która metoda depilacji jest według was tą, która daje najlepsze i długotrwałe efekty? Powiem wam, że mnie chyba najbardziej przekonuje depilacja laserowa, na którą już od dawna planuję się zapisać. Może któraś z was ma to za sobą i może podzielić się spostrzeżeniami? Byłoby świetnie :)

DorotaŚ90

Re: Skuteczna depilacja

Post autor: DorotaŚ90 »

Ja ze swojej strony polecam ten salon http://diamondbeauty.pl/, który oferuje takie zabiegi jak : depilacja laserowa pruszcz gdański , modelowanie sylwetki, kriolipoliza czy manicure. Bardzo często chodzę do tego punktu i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza wyszczuplające na na ciało.

sześka

Post autor: sześka »

Depilacja laserowa jest najlepsza , najskuteczniejsza, pozwoliła mi wreszcie poczuć się komfortowobo miałam z tym goleniem utrapienie a szczególnie latem. Jestem po serii depilacji bikini i pach. Jaka to jest niewyobrażalna wygoda! Bardzo polecam! Korzystałam z salonu depicare.pl/ w Warszawie. Teraz czas na nogi :)

Kaśka

Post autor: Kaśka »

Też uważam, że depilacja laserowa to mistrzostwo świata, zwłaszcza w sezonie letnim. Nie mogłam poradzić sobie z wrastającymi włoskami na nogach i bikini, ale na szczęście udało się pokonać ten problem właśnie z pomocą depilacji. Depilacja laserowa Kraków? Bardzo polecam salon Epilou w Krakowie, wszystko zachowane na najwyższym poziomie :)

słuchawki do masteringu

Awatar użytkownika
destelo

Post autor: destelo »

Zgadzam się, że najlepsza będzie depilacja laserowa olsztyn całe szczęście ma wiele gabinetów, które oferują taki zabieg. Sama byłam na takim zabiegu już dawno i bardzo sobie chwalę. Moje drogie jeśli boicie się, że będzie boleć to nie ma czego, bo nie ma dużego bólu! ;)

Awatar użytkownika
olkas

Post autor: olkas »

Idzie lato dziewczyny, znowu krótkie spódniczki będą no i wraca wzmożony czas na depilację nóg :D Ja żeby nie bawić się w maszynkę zdecydowałam się na depilację laserową i to był strzał w dziesiątkę, efekt super no i koniec mordęgi. Zabiegi miałam w Warszawie w Studio Laser https://www.studiolaser-depilacja.pl/warszawa.html Mega dobre studio, z miła obsługą i cenami nie wziętymi z kosmosu.

Wiłka

Post autor: Wiłka »

Wiadomo, że każdy jest inny i i trochę inaczej może na niego zabieg podziałać. Ja ogólnie byłam w warszawskiej klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i tam super efekty po depilacji mam. Naprawdę gładziutkie nogi i żadnego golenia od roku

słowo

Post autor: słowo »

Ja jakoś nie mogę się zdecydować na depilację laserową, bo nie ukrywajmy, jest to duży wydatek. Po prostu regularnie chodzę na depilację woskiem organicznym Outback Organics w klinice Meli'Lou Beauty Clinic - Kosmetologia estetyczna w Łodzi. Miejsce gorąco wam polecam, depilacja jest wykonywana bezpiecznie, przez profesjonalną osobę i oczywiście z zachowaniem zasad związanych ze sterylnością. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, depilacja w zasadzie nie boli, jest w dobrej cenie, nie mam po niej żadnych podrażnień.

aśka

Post autor: aśka »

depiluje okolice bikini w krakowskiej klinice vesuna i polecam. laser daje rade i podczas urlopu nie trzeba sie martwic, ze gdzies wystaja wloski. dla mnie to jest absolutny komfort. nie musze co chwile sie golic i co najwazniejsze, nie musze sobie tym zaprzatac glowy i ciagle pilnowac czy cos widac, czy nie.

anet

Post autor: anet »

Agata98 pisze:
02 mar 2021, 9:17
Kobietki, która metoda depilacji jest według was tą, która daje najlepsze i długotrwałe efekty? Powiem wam, że mnie chyba najbardziej przekonuje depilacja laserowa, na którą już od dawna planuję się zapisać. Może któraś z was ma to za sobą i może podzielić się spostrzeżeniami? Byłoby świetnie :)
To prawda, depilacja laserowa http://laser-opole.pl/depilacja-laserowa/ przynosi najlepsze rezultaty - po serii kilku zabiegów pozbywasz się trwale owłosienia.

evvka

Post autor: evvka »

Kaśka pisze:
02 kwie 2021, 16:59
Też uważam, że depilacja laserowa to mistrzostwo świata, zwłaszcza w sezonie letnim. Nie mogłam poradzić sobie z wrastającymi włoskami na nogach i bikini, ale na szczęście udało się pokonać ten problem właśnie z pomocą depilacji. Depilacja laserowa Kraków? Bardzo polecam salon Epilou w Krakowie, wszystko zachowane na najwyższym poziomie :)
Aaach... chciałabym sobie moc pozwolic na takie zabiegi :) no ale niestety... a czy ktos moze z was uzywal depilatora laserowego tak sam dla siebie, w domu?

lóśka

Post autor: lóśka »

Maestria https://maestriaklinikaurody.com/ to miejsce w którym zdecydowałam się na depilację. Okazało się to perfekcyjnym wyborem, dzięki któremu problem zniknął. Jak wszystkie wiemy, zajmowanie się tym na własną rekę to jednak męczące i żmudne zadanie. Ale ten kłopot już za nami, całe szczęście. Przede wszystkim, dobrze było oprzeć się na profesjonalnych usługach gdyż robota została wykonana faktycznie sprawnie i profesjonalnie. Również i Ty moglabys sie na tym skupic!

ODPOWIEDZ