Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
mamuśka17

Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie podpowiedzieć jakie zabiegi medycyny estetyczne są warte wykonania? Bo nie da się ukryć, że oferty gabinetów kosmetycznych są naprawdę duże. Na anlaya.pl/pricelist/280-dermapen jest dostępna oferta na zabieg mezoterapii. Czy ktoś z Was może na niego się zdecydował i może podpowiedzieć, czy warto? Jakie są przeciwskazania takiego zabiegu i jaki efekt można uzyskać. A może jakieś inne zabiegi wykonywaliście i możecie je polecić? No i czy w ogóle warto takie zabiegi robić? Bo to też jest ważne.
Piętka

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Piętka »

Mogę polecić sporo zabiegów, tylko pytanie jest inne, czego lub co z ich pomocą chcesz usunąć czy zlikwidować? Mi zależało na odmłodzeniu skóry. Nie chciałam z miejsca decydować się na redukcję zmarszczek, ale delikatne odświeżenie skóry. Tak trafiłam na tą stronkę: https://zabiegi-laserowe-krakow.pl/ , a potem do kliniki vesuna z Krakowa, w której zdecydowałam się na zabieg odmładzania skóry za pomocą lasera. Nie żałuje. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekwania. Wyglądam dobrze, a nawet bardzo dobrze.
Słoneczkaa

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Słoneczkaa »

Jak dla mnie medycyna estetyczna to faktycznie zabiegi, które mogą nie raz nie dwa uratować komuś życie, ponieść samopoczucie, uwierzyć w siebie. Fakt, że są coraz tańsze i coraz bardziej dostępne, to na plus. Jest też coraz więcej klinik oraz gabinetów, w których można z takiej pomocy skorzystać. Ja polecam https://napodzamczu.pl/zabiegi/. Świetne miejsce, zabiegi różnorodne, ale wykonywane naprawdę na sprzęcie, który jest profesjonalny. Zabiegi na twarz i na ciało rewelacyjne, poprawiają wygląd skóry
Kuśia

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Kuśia »

Zabiegi na twarz, na szyję, na dekolt, w https://drkasela-estetyka.pl/twarz-szyja-dekolt/. Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, właśnie dla osób, które chcą upiększyć swój wygląd, czuć się o wiele bardziej komfortowo, zatrzymać procesu starzenia się. Oferta jest oparta o doświadczenie, o posiadanie bardzo specjalistycznego sprzętu, który daje praktycznie od razu dobre efekty. Widzimy więc, że nie będziemy wydawać pieniędzy, a uzyskamy piękną skórę. Zerknijcie sobie, tym bardziej, że obsługa jest bardzo fajna
nagisa

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: nagisa »

Współczesna medycyna umożliwia sprawdzenie i leczenie wielu różnych problemów. Osoby zainteresowane, mogą porównać medycyna estetyczna białystok cennik , aby dowiedzieć się ile to kosztuje. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną poprawić swoje zdrowie, urodę i samopoczucie.
izabelaw99

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: izabelaw99 »

Ja polecam zabiegi z ultradzwiekow. Splyca zmarszczki i nie jest inwazyjne dla organizmu. Stosowana regularnie sprawia ze skora jest jest jedrna i pobudza kolagen.Jest takze skuteczna na celulitis.

Neonail
amrozka

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: amrozka »

W Centrum Medycyny Estetycznej oferują zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy w Szczecinie , który jest nie tylko bezpieczny, ale także skuteczny. Dzięki niemu Twoja skóra będzie wyglądać pięknie i promiennie, a także stanie się bardziej nawilżona i elastyczna. Kwas hialuronowy to doskonała opcja poprawienia wyglądu skóry.
Anina

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Anina »

Najważniejsze to nie przesadzić z tego typu zabiegami. Wybór jest ogromny, zawsze trzeba skonsultować z profesjonalistą czy faktycznie dany zabieg jest nam potrzebny i czy nie przyniesie wiecej szkody niż korzyści.
Ursula

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Ursula »

Nie ma co demonizować tego typu zabiegów. Oczywiscie, że jeśli się na nie decydujemy to tylko w sprawdzonych, profesjonalnych gabinetach, gdzie pracują doświadczeni pracownicy i gdzie używane są wysokiej jakości preparaty. Jesli myślicie o wypełnieniu zmarszczek to najlepszym wyborem będzie kwas hialuronowy Hafiller i to niezależnie od tego czy macie zmarszczki płytkie - mimiczne, średnie czy nawet bardzo głębokie. Jest on dostępny w 5 rodzajach , każdy z nich odpowiedni do innego typu i głębokości zmarszczek. Można więc idealnie dopasować rodzaj do swoich potrzeb. Poza tym kwas ten jest preparatem medyczny, bardzo bezpiecznym i czystym.
karolajna

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: karolajna »

Wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie efekty chcesz osiągnąć. Tutaj masz na przykład opisane jak można modelować sylwetkę https://rejestrmedyczny.pl/artykuly/efe ... podziewac/ i osiągnąć naprawdę dobre efekty bez skalpela
Aztena

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: Aztena »

Ostatnio trochę czytam na temat zabiegów medycyny estetycznej, bo nie ukrywam, że sama planuję się na taki wybrać, ale szukam czegoś na ujędrnienie ciała, bo po odchudzaniu jest mało napięte. No i wpadła mi w oko karboksyterapia https://www.neonia.com.pl/karboksyterapia w krakowskiej klinice Neonia. Może ktoś z Was jest po takim zabiegu?
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Polecane zabiegi medycyny estetycznej?

Post autor: tormundmilks9 »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o wykonanie zabiegów na twarz i ciało. Znajoma podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili zainteresowała się ofertą od innovationclinic.pl i muszę przyznać, że mają kilka ciekawych propozycji do zaoferowania. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług.
ODPOWIEDZ