perfumik.pl - opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

perfumik.pl - opinie

Post autor: annauja »

Hej wszystkim :) Znacie perfumerię internatową PERFUMIK.PL ? Trafiłam ostatnio przez przypadek na ich fanpage na facebooku i widzę, że mają bardzo fajną ofertę niedrogich zapachów. Zastanawiam się jednak jak z jakością ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kornelka »

ooo nie znam ale jak słyszę słowo perfumy to już mi się oczka świecą :) Zaraz lece oglądać co tam ciekawego mają,
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: pauula »

annauja tak ja zamawiam tu regularnie już od kilku miesięcy. Jedna perfdumetka to koszt 15 zł a często są fajne promocje ( zaqwsze na nie cazaqtuje ;p ). Zapachy inspirowane znanymi markami, bardzo trwałe :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: annauja »

no i o to mi właśnie chodziło :) Ja już mam w koszyku z 10 sztuk hehe. Nic nie poradzę na to, że nie mam jakiegoś jednego ulubionego zapachu. Wciąż tylko testuje a tu są do tego możliwości :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: pauula »

no to można poszaleć a przy tym nie narażać się np mężowi haha :) zresztą jak robie zakupy dla siebie to jemu też coś zawsze zamówię i przymyka oka na te moje wariactwa :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kornelka »

i jak tam annauja zamawiałaś ? Jak wrażenia ? Bo ja też się powoli przymierzam do zakupów na perfumik.pl :) widziałam, ze maja też oryginalne zapachy w pełnowymiarowych flakonikach.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: annauja »

tak kornelka, zamawiałam i wszystko jak najbardziej okej także możesz śmiało kupować :) ja na święta będę kupować te oryginalne zapachy dla rodziców :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kornelka »

haha ja też kupiłam u nich kilka zestawów prezentowych, nawet powiedziałam mojemu Mikołajowi, ze ja sama chciałabym znalezc pod choinka taki zestawik hehe :) szykują się cudownie pachnące święta :)
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: mała mi »

kornelka pisze: ↑26 cze 2019, 18:55 ooo nie znam ale jak słyszę słowo perfumy to już mi się oczka świecą :) Zaraz lece oglądać co tam ciekawego mają,
kornelka, to tak jak u mnie :D Mam sporą kolekcję perfum na toaletce. Teraz już się trochę ograniczam i kupuję nowy zapach tylko wtedy, jak przynajmniej jeden mi się skończy. Si jest już na wykończeniu, więc zaczynam właśnie łowy. Zastanawiam się najbardziej nad Jimmy Choo for women https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/j ... -for-women. Miałaś może ten zapach?
ODPOWIEDZ