Patromed opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:18

Patromed opinie

Post autor: Bella »

Hej! Czy ktoś ma jakieś opinie na temat Patromedu? Chciałabym zapisać się tam na terapię, ale nie wiem czy warto... Szczególnie prosiłabym, żeby ktoś wypowiedział się na temat pana Pawła...
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 8:34 przez Bella, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Różyczka
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:33

Re: Patromed opinie

Post autor: Różyczka »

Jestem pod wrażeniem pracy pana Pawła. Miałam już wcześniej do czynienia z innymi psychoterapeutami uzależnień i nie udało mi się im zaufać na tyle, żeby się w pełni otworzyć i pozwolić sobie pomóc. Panu Pawłowi się to udało i jestem już pół roku trzeźwa
Awatar użytkownika
Fisiek
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:34

Re: Patromed opinie

Post autor: Fisiek »

Dzięki terapii w Patromedzie zrozumiałem dlaczego moje dotychczasowe życie było trudne i bezbarwne, moje picie zamieniało mi życie w koszmar. Dzięki pomocy Pawła (on twierdzi, że to wyłącznie moja zasługa), cieszę się każdym dniem, moją rodziną i pracą. Patromed, to nie tylko terapia, to całe środowisko trzeźwienia. To staje się z czasem nowym sposobem życia, który jest super.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Patromed opinie

Post autor: Bingo »

niestety alkoholizm to poważna sprawa ktorej nie mozna lekcewazyc. Niektorzy wzmagaja sie z tą chorobą przez cale zycie niszczac powoli siebie i swoich bliskich przy okazji. Lepiej jednak sobie pomoc udajac sie do profesjonalnego osrodka odwykowego. Warto wybrac sie do prywatnej kliniki Medox pod Warszawą http://medox.org.pl/ - mozna zaufać ich metodom leczenia.
żanka

Re: Patromed opinie

Post autor: żanka »

Cześć. Ja niestety nie mam wyrobionego zdania o Petromedzie, ale mogę polecić inne formy leczenia alkoholizmu. Do skutecznych należy na pewno zaszycie alkoholowe w Lublinie. Podczas zabiegu podawany jest lek Esperal, który blokuje w organizmie enzym odpowiedzialny za rozkład alkoholu. Po ponownym wypiciu przez nałogowca alkoholu pojawiają się zwielokrotnione dolegliwości powodowane przez zatrucie alkoholem. Należą do nich np. nudności, wymioty, bóle głowy, duszności, nadmierna potliwość itp.
ODPOWIEDZ