Maseczka do twarzy

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Marlinś

Maseczka do twarzy

Post autor: Marlinś »

Hej czy ta czarna maseczka na nos z węgla i żelatyny serio działa na wagry? Bo jak widzę filmiki na internecie to po prostu cudo. Chyba, że to jakies inne maseczki a nie wiem gdzie je kupić albo z czego dokładnie zrobić w domu?
Może ktoś nakladał sobie ostatnio na twarz maseczke i napisze jak się u niego sprawdziła?
Dawaśkis

Re: Maseczka do twarzy

Post autor: Dawaśkis »

Wyciaga wloski i jakies zanieczyszczenia ale na niedoskonalosci pomaga ttlko przemyslana pielegnacja. Cudow nie ma - maseczka daje dobre rezultaty i warto jest jej spróbować. Ale jeśli nie bedziesz dbała o twarz regularnie to na pewno nie pomoże Ci zbytnio...

Poza tym moim zdaniem lepsze efekty dają maseczki z glinek:
https://www.cocolita.pl/glinki-i-algowe

Glinek jest wiele, jak sama widzisz tak wiec mozesz dopasować je do potrzeb pielęgnacyjnych swojej cery. Sama jestem fanką glinki czerwonej :
Obrazek
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Maseczka do twarzy

Post autor: anuta439 »

Marlinś pisze: ↑21 kwie 2021, 13:12 Hej czy ta czarna maseczka na nos z węgla i żelatyny serio działa na wagry? Bo jak widzę filmiki na internecie to po prostu cudo. Chyba, że to jakies inne maseczki a nie wiem gdzie je kupić albo z czego dokładnie zrobić w domu?
Może ktoś nakladał sobie ostatnio na twarz maseczke i napisze jak się u niego sprawdziła?
Nie wiem, nie stosowałam ale mam peeling to twarzy na bazie wegla i musze przyznać, że jest bardzo skuteczny - świtnie oczyszcza skórę.

drzewo chrzanowe
ODPOWIEDZ