Łupież i wypadające włosy

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Łupież i wypadające włosy

Post autor: sandra »

Cześć, dziewczyny, mam problem i z łupieżem i z wypadającymi włosami. Wypadanie się nasila, kiedy drapię się po głowie. A robię to na skutek właśnie męczącego mnie łupieżu. Wielu rzeczy już próbowałam, problem ciągnie się za mną i ciągnie. Nie wiem już co robić. Koleżanka powiedziała mi o wcierce Kaminomoto https://www.gobli.pl/kaminomoto-c4573 , jak i o szamponach. Podobno działają i naprawdę maleje łysienie, ale teź i mniej łupieżu jest. Ale czy warto w nie inwestować ? Trochę kosztują..
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: Zuzzanna »

Hej, ja miałam problem z wypadaniem i powiem Ci, że ta wcierka do włosów na porost sprawdziła się u mnie idealnie. Tak jak Ty, testowałam wiele rzeczy, ale ta dopiero sprawiła, że włosy zaczęły szybciej rosnąć, nie miałam po jakimś czasie problemu z ich wypadaniem wcale. Wyskoczyło również mnóstwo baby hair, a całe włosy dużo szybciej rosły.
Awatar użytkownika
jamka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:27

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: jamka »

Widzę, że tę wcierkę Kaminomoto na stronie Gobli.pl znalazłaś. Jest mi to znany sklep, nie dość, że mają w porządku ceny, to właśnie u nich znajdziecie wiele mało popularnych produktów, właśnie sprowadzanych z Azji czy innych rejonów świata. Lubię tam zaglądać i często coś sobie kupuję, chociażby do przetestowania.
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: norm »

Świetna tak naprawdę jest ta wcierka do włosów przeciwłupieżowa. Niech Cię nie zwiedzie jej nazwa, ona nie tylko zwalczy u Ciebie łupież, ale i sprawi, że włosy odrosną. Coś o tym wiem. Ta wcierka u mnie wzmocniła skórę głowy i cebulki oraz skutecznie zwalczyła łupież. Przestałam czuć się jakbym coś mnie ciągnęło za skórę skalpu. Duża ulga i świetne działanie.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: supcio »

Mi również te kosmetyki się przysłużyły. Przestałam się drapać po głowie, włosy odrosły, super. Miałam też kiedyś też ten szampon przeciwłupieżowy i efekt był taki, że łupieżu na dziś dzień nie ma. Kiedyś to jeszcze wiecie, wracał, po innych szamponach, a po tym, nic, a nic. Widać prawdziwą azjatycką skuteczność. Warto w to inwestować.
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: ewodia »

No ja też znam Gobli, to fajna strona do zakupów na co dzień, ale i do święta. Skoro mówicie, że ta wcierka Kaminomoto na łupież jest taka świetna, to może ją kupię dla mamy? Jej włosy mocno ze skalpu wypadają. Skoro mówicie, że te kosmetyki ratują włosy, to nie mam nic innego do zrobienia właśnie, jak sprezentowanie jej. A nuż jej to pomoże, kto wie.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: lila »

O tak, ta wcierka do włosów jest cudowna i naprawdę warta swojej ceny. Prawdę mówiąc, tylko ona uspokoiła moją skórę i sprawiła, że włosy przestały wypadać. No i świetnie sobie radzi z łupieżem. Wydaje mi się, że często to jest takie dwa w jednym i niewiele osób wie, jak sobie poradzić z oboma problemami. Na szczęście powstał właśnie ten kosmetyk.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Łupież i wypadające włosy

Post autor: Kobietka »

A może zmień kosmetyki? Koleżanka ostatnio mówiła mi, że na stronie https://online-perfumy.pl/145-wlosy można znaleźć naprawdę wydaje i wysokiej jakości kosmetyki. Możecie znaleźć tam szampony, odżywki, balsamy, spraye, a nawet farby. Dodam, że są to kosmetyki renomowanych firm.
ODPOWIEDZ