Lekarz ortopeda Kraków

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Faria1984
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 20:55

Lekarz ortopeda Kraków

Post autor: Faria1984 »

Cześć. Mam od jakiegoś czasu problem z kolanem. Być może to z powodu pracy, w której często muszę kucać. Przydałaby mi się wizyta u ortopedy. Możecie polecić mi zaufanego lekarza z Krakowa?
Awatar użytkownika
Agapit_78
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 14:35

Re: Lekarz ortopeda Kraków

Post autor: Agapit_78 »

Lepiej zadbać o kolana, żeby na stare lata nie bolało jeszcze bardziej ;) Polecam zapisać się do jedynezdrowie.pl. Mają fantastycznych specjalistów, którzy się Tobą zaopiekują. Ja chodzę tam na rehabilitację.
Ząb

Re: Lekarz ortopeda Kraków

Post autor: Ząb »

W Krakowie nikogo nie znam, aczkolwiek słyszałam, że w Warszawie jest świetne centrum medyczne. Jeżeli potrzebujesz kontaktu z dobrym specjalista to w CM Gamma MOKOTÓW 00-728 Warszawa, ul. Bobrowiecka 8 ich mają. Tam na pewno będa w stanie Ci pomóc
ortopedią3

Re: Lekarz ortopeda Kraków

Post autor: ortopedią3 »

Jeśli masz kłopoty ze swoim zdrowiem to udaj się do lekarza specjalisty. Najlepiej wybrać najlepszych . http://ortopedia.org.pl to klinika która zajmuje się ortopedią. Mają całkowity zakres operacji kończyny dolnej. Bardzo się mi przydała ich pomoc bo miałem ogromne problemy z rzepką i oni podjęli się zabiegu rekonstrukcji rzepki.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Lekarz ortopeda Warszawa

Post autor: Kobietka »

Nie tylko w Krakowie mamy dobrych specjalistów. W innych miastach przecież też mamy doskonałych lekarzy, chociażby w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie. Tam możecie spotkać profesjonalnych ortopedów, czy też rehabilitantów, lekarzy medycyny sportowej, neurologów etc. Tam możecie prywatnie poddać się specjalistycznemu badaniu oraz leczeniu.
Tośkaa21

Re: Lekarz ortopeda Kraków

Post autor: Tośkaa21 »

To bardzo poważne tematy, dlatego też nie ma co tego lekceważyć. Jeśli chodzi przecież o urazy fizyczne, to trzeba jak najszybciej postawić na odpowiednią profilaktykę. Tutaj sprawdzony ortopeda może być nieoceniony, dlatego też poszukajcie dla siebie kogoś naprawdę dobrego.
ODPOWIEDZ