Lekarz on-line?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Lekarz on-line?

Post autor: Tarlik »

Czy konsultacje lekarskie on-line coś dają? Od kilkunastu dni męczę się z bólem brzucha, a że mieszkam na wsi to nawet nie wiem czy w przychodniach w mieście przyjmują z takimi dolegliwościami, na SOR niestety mam stracha żeby przypadkiem wirusa nie złapać :(

Szukałem w necie porad lekarskich przez internet i wyskoczyła mi ta strona https://www.dermoklinika.pl/o-nas/infor ... -pacjentow , to jakaś prywatna klinika z Katowic, nie moja okolica, ale na szczęście w necie to bez znaczenia. Tylko nigdy wcześniej w ten sposób się nie leczyłem, dlatego pytam czy warto?
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Lekarz on-line?

Post autor: patrysia909 »

Ja własnie jak mi coś dolega, to konsultuję się przez telefon z moim lekarzem z panoramy Radzymin,mają to bardzo fajnie wszystko rozwiązane, dlatego jeżeli już to tylko i wyłącznie dzwonię, no chyba ze wymaga to konsultacji, no to wtedy idę na wizytę, ale jak dotąd wszystko udało mi się załatwić telefonicznie.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Lekarz on-line?

Post autor: krosant »

Konsultacje online są spoko jeśli potrzebujesz np. receptę na leki które stale bierzesz, jak u mnie są to np. tabletki antykoncepcyjne belara. Ale jeśli chodzi o konsultacje w kwestii jakiejś nieznanej dolegliwości to nie wiem czy wiele lekarz tak przez ekran w stanie będzie zrobić
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Lekarz on-line?

Post autor: kornelka »

w obecnych czasach sporo przychodni przeszło na taki system pomocy internetowej czy telefonicznej :) np w warszawskiej przychodni MediVita ( na Mokotowie) świadczą telepomoc z zakresu medycyny pracy :) korzystałam nawet i polecam bo pacjent może liczyć na fachową i rzetelną poradę :)
ODPOWIEDZ