Korekcja wady wzroku

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
whookie
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:23

Korekcja wady wzroku

Post autor: whookie »

Hej, gdzie wykonam laserową korekcję wzroku? Mam już dosyć noszenia okularów i chcę wykonać precyzyjną korekcję u najlepszych specjalistów. Może tu oftalmika Bydgoszcz ?
Wie się tylko tyle, ile ktoś ci pozwoli.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: DAMKA »

Ja taki zabieg miałam w Warszawie, w szpitalu Medicover. Oczywiście to była laserowa korekcja wzroku, szybko i bezboleśnie poszło. Jednak co sprzęt to sprzęt. Jak robiłam rozeznanie to właśnie w tym szpitalu mają najnowszy w Polsce laser excimerowy, dokładnej nazwy nie pamiętam. Teraz to bez porównania lepiej widzę, warto jak najbardziej na taki zabieg się zdecydować.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:59

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: Zdzisiek78 »

W Polsce jest naprawdę kilka dobrych klinik, gdzie pozbędziesz się wady wzroku. Ja korzystałam z opieki https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku . Dla mnie to najlepsi specjaliści na całym świecie. Dzięki nim widzę wszystko, bez okularów.
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: Chloe88 »

jest jeszcze klinika Optegra, w której wykonuja zabieg lentivu. jest to mikrosoczewkowa korekcja wzroku. Generalnie jest mega polecanym zabiegiem zwłaszcza dla osób, które chcą szybko dojśc do siebie i wrócić do aktywnego trybu zycia ;)
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: AgataMnna »

też miałam zabieg laserowej korekcji wzorku metodą lentivu, konkretnie w szczecińskiej optegrze, zabieg wykonywała pani dr Estera Igras, wszystko poszło wzorcowo :)
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: walicka »

Pandemia trochę pokrzyżowała mi plany, ale jak sytuacja zaczęła się uspokajać to udało mi się wrócić do tematu i dziś jestem już po laserowej korekcji wzroku. Zabieg miałam metoda Lentivu w Optegrze w Lublinie. Wykonywała go pani doktor Beata Sawicka-Wojtiuk. Wszystko się udało. Dziś okulary są mi zbędne. Już nie mogę doczekać się urlopu. W końcu będzie mi wygodnie :)
Awatar użytkownika
Laurena
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:19

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: Laurena »

Ja też miałam korekcję wzorku w Optegrze, z tym, że w Poznaniu. Zabieg wykonywał u mnie doktor Jan Grzeszkowiak. Cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg, bo znacząco podniosłam sobie tym komfort życia.
Łomiannnka

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: Łomiannnka »

Ja polecam Optegrę w Lublinie i dr Beatę Sawicką-Wojtiuk. To świetna specjalistka od korekcji laserowej wzroku. Ma duże doświadczenie i wiedzę więc nie trzeba się niczego obawiać.
VewronikaPŁ

Re: Korekcja wady wzroku

Post autor: VewronikaPŁ »

Ja miałam korekcję w Poznaniu u doktora Jana Grzeszkowiaka, Korekcja była metodą Lentivu, taką nowoczesną więc w zasadzie kilka dni po zabiegu już normalnie funkcjonowałam i wróciłam do pracy.
ODPOWIEDZ