Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
jurko1939
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 13:03

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: jurko1939 »

Od roku jestem na diecie ketogenicznej, musiałem zmienić swój tryb życia z powodu złego stanu zdrowia, bo miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach ketozy czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O
Awatar użytkownika
nomwert
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2020, 20:51

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: nomwert »

Najlepiej chudnąć niezbyt szybko i korzystać ze zrównoważonej diety oraz odpowiednich ćwiczeń


______________________
licencja pilota

morwa odchudzanie
mrj1337ą

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: mrj1337ą »

Tabletki wczesnoporonne Czechy
--
Mimo to kobiety decydują się na aborcję farmakologiczną. Czego możemy się spodziewać po zażyciu leku mizoprostol? Podwyższona temperatura ciała, dreszcze oraz biegunka to pierwsze dolegliwości, które odczujemy. Każda kobieta reaguje inaczej.
Drugim często zadawanym pytaniem jest: czy aborcja farmakologiczna boli? Wywołanie poronienia tworzy ból o różnym natężeniu.
ODPOWIEDZ