Gdzie na terapię?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Ernestyna_99
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2020, 8:04

Gdzie na terapię?

Post autor: Ernestyna_99 »

Witam. W końcu zdecydowałam się zapisać na terapię indywidualną, bo wiem, że bardzo mi to pomoże. Polecicie mi jakąś sprawdzoną i godną zaufania poradnię w Warszawie? Będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Ligia_94
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:51

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: Ligia_94 »

Ja mogę polecić poradniasalomon.pl. Chodziłam do nich z mężem na terapię małżeńską. Krótko mówiąc, uratowali mój związek. Nauczyli wielu rzeczy, dzięki którym teraz o wiele lepiej dogadujemy się z partnerem. To profesjonaliści, którym zależy na dobru pacjentów.

coq10 natural
Awatar użytkownika
Rebecca
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2020, 22:07

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: Rebecca »

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychologa lub psychiatry to można skorzystać z wizyty w przychodni Nasz Lekarz w Toruniu. Jeśli ktoś z tych okolic to warto tam zadzwonić. Teraz jest możliwość umówienia telewizyty, wtedy lekarz będzie mógł cos dalej stwierdzić, wypisać e-receptę.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Gdzie na terapię?

Post autor: ragatara »

Warto też wszystko przepracować w swojej głowie, czasami może to sporo zmienić. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, to wszystko jest fajnie wytłumaczone w filmach Marii Bucardi, które dostępne masz na stronie https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71
ODPOWIEDZ