Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: AgataMnna »

Gdzie do ginekologa w Białymstoku?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: womenik »

W szpitalach można sobie zrobić badanie usg ale 2D. Wiem, że przychodnia ginekologiczna w Białymstoku oferuje już bardziej profesjonalne badania wykonywane za pomocą obrazowania 3D i 4D. Jak się tutaj zrobi badanie to na pewno będzie ono wykonane prawidłowo.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: anitka12 »

Kiedy ja zapisywałam się do ginekologa to wcześniej przydała mi się lektura http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-k ... -tabletki/. Zdecydowałam się na to, że chcę stosować antykoncepcję i czytając ten artykuł miałam obraz jak to mniej więcej powinno wyglądać, czego mogę oczekiwać od ginekologa. Może i wam się przyda ta stronka.
Awatar użytkownika
alicja684
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:45

Re: Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: alicja684 »

Takie usługi to codzienność. Szybko można coś znaleźć w tym zakresie.
Bohaterstwo to tylko śmierć odświętnie ubrana do pieśni.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

Re: Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: lajla »

ja tez wlasnie szukam dobrego ginekologa bo mam chyba poczatki menopauzy... trafilam na fajnny tekst ostatnio https://tantumrosa.pl/uderzenia-goraca- ... menopauzy/ doskwieraja mi strarsznie uderzenia goraca i chcialam sie dowiedziec jaka jest przyczyna
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Gdzie do ginekologa w Białymstoku?

Post autor: nerwa »

Mój ginekolog właśnie zalecił mi stosowanie żelu papilocare, podejrzewa u mnie zakażenie wirusem hpv a ten żel pomaga pozbyć się wirusa z miejsc intymnych i pomaga wyleczyć zmiany które wywołał
ODPOWIEDZ