Farby do brwi?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Farby do brwi?

Post autor: maksik »

Na https://sklep.lashbrow.pl/farbki-do-brwi są dostępne w ofercie farby do brwi. Czy ktoś z Was może z tej marki korzysta i może podzielić się opinią? Szukam kosmetyków tego typu do wykonywania zabiegów w moim nowo powstałym gabinecie. Będę wdzięczna za porady.
śnieżyca

Re: Farby do brwi?

Post autor: śnieżyca »

Odkąd zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi to rano oszczędzam masę czasu przed wyjściem do pracy co jest dla mnie olbrzymim komfortem. Korzystałam z usług Pani Magdaleny Bąk - podaję Wam jej numer: 696-488-563 . Cudowna i doświadczona specjalistka od permanentnego.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Farby do brwi?

Post autor: DAMKA »

Sama to bym się bała cokolwiek robić przy swoich brwiach. Też w końcu chciałabym, żeby wyglądały ładniej, na takie zadbane. Polecono mi gabinet medycyny estetycznej Dermina w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmują się między innymi stylizacją brwi, henną, laminacją, a nawet botoksem. Jakość usług na najwyższym poziomie, znani są w mieście.
Dułska63

Re: Farby do brwi?

Post autor: Dułska63 »

To zdecydowanie dobrym pomysłem będą azjatyckie kosmetyki do brwi, które znajdziesz w kontigo https://kontigo.com.pl/azjatyckie/makij ... -brwi.html. Mi bardzo pasują pomady do brwi brązowe. Bezpieczne dla oczu i mają dobry skład więc nie muszę się martwić. Super jest to że w sklepie internetowym skład jest znacznie czytelniejszy.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Farby do brwi?

Post autor: Karolinka22 »

Witam, kolezanka pomogła mi zaplanować makijaż ślubny. Co sądzicie o akcentowaniu oczu i nudowych ustach? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://amazinglashes.com/rzesy-stopniowane Co myślicie o doczepianiu rzęs w makijazu slubnym? Proszę o wasze opinie,pozdrawiam.
lotuś

Re: Farby do brwi?

Post autor: lotuś »

Oczywiście, że się tego używa i to wcale nie jest takie rzadkie. Jednak ja wam muszę powiedzieć, że dla mnie ogólnie ważne jest, żeby zadbać o siebie. I nie tylko chcę się malować, ale i sztuczne rzęsy zakładać. Stąd w mojej szafce pianka do mycia rzęs .
wróżka

Re: Farby do brwi?

Post autor: wróżka »

Ja to jeszcze się zastanawiam, czy na przedłużanie rzęs lublin się nie wybrać. Moim zdaniem to jest całkiem ciekawa sprawa, a mogłabym po prostu spróbować na nowo dzięki temu zaistnieć. Wiadomo w końcu, że kobiety z makijażem są o wiele ładniejsze. Moim zdaniem nawet bardzo o wiele.
karkówka

Re: Farby do brwi?

Post autor: karkówka »

Osobiście uważam, że może Cię zainteresować henna do brwi , którą sama wykorzystuję odkąd pamiętam. To doskonały sposób na zachowanie świeżości wyglądu brwi, a to wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Jakość na najwyższym poziomie. O wiele lepiej wyglądam z takim dodatkiem.
ODPOWIEDZ