Endermologia Kraków - jaka cena ?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Endermologia Kraków - jaka cena ?

Post autor: mila87 »

Witajcie! Chciałam zapytać czy endermologia jest skuteczna? Czy rzeczywiście wyszczupla i redukuje nierówności skóry? Fajnie by było poznać opinie kogoś, kto już tego próbował. Czy taka cena w Krakowie jest ok endermologia Kraków cena? Zastanawiam się nad tym zabiegiem na ciało ponoć ma świetne opinie, jak uważacie ?
Będę wdzięczna za wszystkie opinie :)
kiśka

Re: Endermologia Kraków - jaka cena ?

Post autor: kiśka »

Jeśli chciałybyście ujędrnić swoją skórę i sprawić, że cellulit zniknie to moim zdaniem warto przeprowadzić zabieg o nazwie endermologia lpg lublin . Tego typu zabiegi realizuje firma geneoclinic.pl. Bardzo profesjonalną załogę, która zna się na rzeczy. Można spokojnie korzystać z ich usług.
Cełka

Re: Endermologia Kraków - jaka cena ?

Post autor: Cełka »

To jest kwestia indywidualna i tak naprawdę nie kierowałabym się przede wszystkim ceną, bo najlepiej pójść na tzw "złoty środek", dobre miejsce z przystępnymi cenami. Polecam pójść do Kliniki Neonia https://neonia.com.pl/problem-zabieg/us ... cellulitu/ ma ul. Kobierzyńskiej, właśnie w Krakowie. Ja chodzę do nich i jestem zachwycona efektami :)
ODPOWIEDZ