Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Martyna »

Ktoś jest z tych okolic?
Jak znaleźć dobrego ginekologa?
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: MariJa »

Warto poszperać w internecie, dowiedzieć się czegoś więcej o konkretnych gabinetach.
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 masz namiar na stronkę jednego z nich.
Wydaje mi się, że to jest fajna opcja.
Poczytaj sobie coś więcej na ten temat, porównaj, popytaj znajomych.

ukryte terapie online
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: nerwa »

Na pewno takie namiary się przydadzą bo każda z nas potrzebuje dobrego lekarza. Ten do którego chodzę zawsze potrafi pomóc i poradzić. Jak powiedziałam że mam hpv i boję się nowotworu szyjki macicy zalecił mi stosowanie papilocare przez pół roku i kontrolę cytologii co rok
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: patra »

Zgadzam się, ja też miałam problem z leczeniem endometriozy aż w końcu trafiłam na świetnych specjalistów ze szpitala Medicover, dr Jacko poleciła mi też skorzystać z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty a musze przyznać że odpowiednia dieta i ćwiczenia bardzo pomagają w opanowaniu tej choroby

szablony stron download
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Kasia »

A czy któraś z Was miała może zapalenie bakteryjne pochwy w ciąży? Byłyście z tym u lekarza? Czym się leczyłyście? Jak szybko udało Wam się powrócić do zdrowia?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: lady30 »

Dobrze na infekcje odkażająco, wspomagająco działa spray Octenisept. Nawet można taki już dostać z aplikatorem do pochwy. Dokładnie wtedy stosujesz w miejsce które tego potrzebuje. Nie ma znaczenia czy infekcja jest bakteryjna czy grzybicza, działa zawsze. Ja od dawna używam i zawsze daje radę.
aśkan

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: aśkan »

MariJa pisze: ↑23 sie 2020, 9:13 Warto poszperać w internecie, dowiedzieć się czegoś więcej o konkretnych gabinetach.
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/krakow-1 masz namiar na stronkę jednego z nich.
Wydaje mi się, że to jest fajna opcja.
Poczytaj sobie coś więcej na ten temat, porównaj, popytaj znajomych.
Dobrze wiedzieć.
Łumka

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Łumka »

Zawsze warto iść do lekarza z polecenia. Mnie pomogły dobrego znaleźć koleżanki z pracy. Wczesnej miałam problem z doborem antykoncepcji, zmieniłam lekarza i o wiele szybciej dobrał mi odpowiednie pigułki. Teraz stosuję belare i nie mama ani bólów głowy ani spadku libido. Wszystko działa jak należy.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: DAMKA »

Łumka pisze: ↑16 maja 2021, 15:54 Zawsze warto iść do lekarza z polecenia. Mnie pomogły dobrego znaleźć koleżanki z pracy. Wczesnej miałam problem z doborem antykoncepcji, zmieniłam lekarza i o wiele szybciej dobrał mi odpowiednie pigułki. Teraz stosuję belare i nie mama ani bólów głowy ani spadku libido. Wszystko działa jak należy.
To jak stosujesz tabletki antykoncepcyjne to przeczytaj sobie na https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-pra ... ncepcyjne/ jak należy prawidłowo je przechowywać. Mi te informacje się przydały :)
Sebuś88

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Sebuś88 »

Wydaje mi się, że w Krakowie każdy ginekolog jest naprawdę dobry. Poza tym warto czytać na różne tematy np. jakie są choroby przenoszone drogą płciową oraz jak się takie choroby diagnozuje. Takie informacje znajdziecie np. na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/diagnos ... a-plciowa/
Robertuś12

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Robertuś12 »

Osobiście szukam ginekologa dla mojej żony. Mówiła ostatnio, że ważna jest cytologia i powinna wykonywać takie badanie raz do roku. Jednakże nie wiem, który ginekolog takie badanie wykona i dlaczego tak ważne jest to badanie. Jeśli wiecie coś na ten temat to zostawcie informacje.
Ilońka

Re: Dobry ginekolog w Krakowie - gdzie?

Post autor: Ilońka »

nerwa pisze: ↑07 wrz 2020, 17:31 Na pewno takie namiary się przydadzą bo każda z nas potrzebuje dobrego lekarza. Ten do którego chodzę zawsze potrafi pomóc i poradzić. Jak powiedziałam że mam hpv i boję się nowotworu szyjki macicy zalecił mi stosowanie papilocare przez pół roku i kontrolę cytologii co rok
Gdybyście szukały specjalistycznej kliniki ginekologicznej to bardzo dobra opieka jest w klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ