Dobry fryzjer w Warszawie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: mallina »

Szukam dobrego salonu fryzjerskiego w Warszawie? Polecicie kogoś? Mile widziany Wilanów i okolice, bo resztę Warszawy słabo znam, mieszkam tu od niedawna.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: anitka12 »

Akurat to ja na Targówku mogłabym Ci polecić rewelacyjny Salon Piękności Figaro, na Suwalskiej 16. Szczerze nikt mi go wcześniej nie polecał, ale po pierwszej wizycie wiedziałam, że będę w nim stałą klientką. Czy cięcie, zmiana koloru to naprawdę widać, że fryzjerki znają się na tym co robią.
Awatar użytkownika
shushan
Posty: 69
Rejestracja: 14 paź 2019, 13:03

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: shushan »

Magia Blondu na Wilanowie, rewelacja, chodzę do pani Kingi, ale też kilka razy byłam u pani Danusi, za każdym razem 100% zadowolenia, można się wygodnie umówić przez ich stronę online, mają swój fb gdzie widać efekty pracy :)
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: DAMKA »

Fryzjer to nawet bardzo dobry powinien być. Jeśli chcecie mieć pewność, że wasze włosy są w odpowiednich rękach to zdecydowanie warto odwiedzić salon fryzjerski Grzegorz Duży w Warszawie. Bardzo profesjonalni fryzjerzy, z wiedzą, doświadczeniem i tym czymś co każdy fryzjer powinien mieć czyli talent. Też na super kosmetykach pracują.
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: destelo »

Fryzjera niestety nie polecę z Warszawy, bo nie orientuje się gdzie warto się udać, ale mogę polecić ofertę https://hairstyler.pl/catalog/category/ ... ia/id/113/ sama jestem stażystką w pewnym salonie i potrzebowałam kupić akcesoria fryzjerskie. Okazało się, że tutaj opłacało się kupić najbardziej.
ginamó

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: ginamó »

Dobrego fryzjera poznamy po akcesoriach i sprzęcie, który wykorzystuje w swojej pracy. A mówię o tym jako fryzjerka z bogatym doświadczeniem i asortymentem. Wszystko, co najważniejsze zamawiam z oferty Uczesz Się https://uczeszsie.pl/kontakt . Wszelkie akcesoria fryzjerskie, szampony profesjonalne, produkty do stylizacji włosów i wiele innych zamawiam prosto od nich - dzięki czemu mamy tylu klientów!
ńina11

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: ńina11 »

shushan pisze: ↑15 paź 2019, 14:33 Magia Blondu na Wilanowie, rewelacja, chodzę do pani Kingi, ale też kilka razy byłam u pani Danusi, za każdym razem 100% zadowolenia, można się wygodnie umówić przez ich stronę online, mają swój fb gdzie widać efekty pracy :)
byłaś u nich na paznokciach? Umawiam się właśnie na koloryzację i strzyżenie i myślę czy od razu nie umówić na manicure
kąrma

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: kąrma »

jestem fryzjerką, niedawno otworzyłam własny salon, to była stresująca ale słuszna decyzja, pracuję na co dzien na urzadzeniach Babyliss pro. Są trwałe i niezawodne, dobrze zaprojektone z dbałością nie tylko o funkcjonalność ale i design _________________________________________
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: lady30 »

Do najlepszych fryzjerów możesz się zapisać dzięki aplikacji https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid . Na pewno mają salon także w Twoim mieście, sprawdzisz od razu ceny usług. Przed spodziewanym terminem przyjdzie powiadomienie, nie trzeba sobie nawet zapisywać kiedy masz się zjawić u fryzjera. A w aplikacji kupisz też sprawdzone kosmetyki.
pekuś

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: pekuś »

Dla mnie najlepszy fryzjer w poznaniu to salon Piotra Sierpińskiego. Jeśli jeszcze tam nie byłyście to koniecznie odwiedźcie to miejsce, wyjdziecie w pełni zadowolone. Niestety w Warszawie jeszcze u żadnego fryzjera nie byłam, dlatego tam nikogo polecić nie mogę. Ale w Poznaniu to już wiecie do kogo się wybrać
tłoczek

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: tłoczek »

Ja chodzę do Akademia Perfect HaIR i też jestem bardzo zadowolona. Dostałam kontakt z polecenia i przekonałam się, że tu koloryzacja i cięcie zawsze mi bardzo pasują. Obsługa fachowa, pracują na dobrych produktach. Można też wykonać u nich np. zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Dobry salon.
gabryśka

Re: Dobry fryzjer w Warszawie?

Post autor: gabryśka »

Teraz bardzo łatwo możecie umówić się do fryzjera za pomocą świetnej aplikacji jaką jest https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 . U mnie sprawdziła się naprawdę super. Dodatkowo można w ten sposób kosmetyki do pielęgnacji włosów.
ODPOWIEDZ