Co na kurzajki?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
ważka21

Co na kurzajki?

Post autor: ważka21 »

Mam co jakiś czas spore problemy z kurzajkami. Próbowałam już nawet zabiegów wymrażania i różnych specyfików z apteki, niestety efekty zazwyczaj są krótkotrwałe. Ostatnio słyszalam o preparacie Brodacid, ma ktoś może jakieś doświadczenia w stosowaniu tego? Podobno jest bardzo dobry, ale chętnie posłucham osób które miały już okazję go użyć, czy warto
łąkaEwalina

Re: Co na kurzajki?

Post autor: łąkaEwalina »

Ja też ma dwie kurzajki na rękach. Myślę, że tutaj dobrze sprawdzi się laser, ale dopytam lekarza. Jutro mam włókniak twardy usuwanie (zabieg chirurgiczny), ale myślę, że nie będzie tak źle. ;) Dopytam też o kurzajki i dam Ci znać, bo metody apteczne nic nie dają...
Paulina Ł.

Re: Co na kurzajki?

Post autor: Paulina Ł. »

A może Brodacid? U mnie się bardzo dobrze sprawdzil ten preparat, miałam dwie kurzajki na dłoni. Pierwszy raz w ogóle miałam kurzajki, więc nie wiem czy powrócą czy nie, ale jak na razie mogę polecić właśnie ten środek. Wydaje mi się że jeśli ktoś ma problemy no to warto spróbować każdej opcji ;)
Kaśia

Re: Co na kurzajki?

Post autor: Kaśia »

Stosowałam ten preparat https://brodacid.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo skuteczny. Skład leku BRODACID czyni go skutecznym środkiem na kurzajki, który można zastosować zarówno u siebie jak i u dziecka – bezpiecznie, naturalnie, w zaciszu własnego domu.
ODPOWIEDZ