bolesne miesiączki

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

bolesne miesiączki

Post autor: mallina »

Cześć, polecicie coś sprawdzonego na bolesne miesiączki? Zwykłe leki przeciwbólowe u mnie nie działają, potrzebuję czegoś, co pomoże szybko i skutecznie mnie przywróci do normalności w te dni.
Awatar użytkownika
Barra
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:07

Re: bolesne miesiączki

Post autor: Barra »

Dzięgiel chiński - to najlepsze zioło na takie dolegliwości.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: bolesne miesiączki

Post autor: mallina »

A to sie zaparza i pije? Jak działa? W życiu nie słyszałam. Póki co poszłam do apteki i mi miła pani poleciła vemonis femi, działa przeciwbólowo i rozkurczowo. W składzie jest też kofeina, która przyspiesza działanie, więc naprawdę na efekty nie trzeba długo czekać.
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 26
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:50

Re: bolesne miesiączki

Post autor: herbaciana »

Ja też narzekam na straszny ból, choć odkąd biorę tabletki vemonis femi to już nie męczę się co miesiąc. Generalnie to bóle byłe tak silne że tylko brałam butelkę z ciepłą wodą na podbrzusze i leżałam, do tego mdłości.

getin noble bank sa wrocław
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 83
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:39

Re: bolesne miesiączki

Post autor: Adriana »

Ja myślałam ze po porodzie będe miałą mnie jsze dolegliwości związane z okresem ale też nic się nie zmieniło. Jakiś czast temu w aptece też mi poleciła babka vemonis femi i faktycznie sprawdza się nieźle. Ja to może az tak zeby mieć wymioty to nie miałam ale też silny ból prawie nie do zniesienia.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: bolesne miesiączki

Post autor: patra »

Ból podczas miesiączki faktycznie jest nie do zniesienia, też miałam ten problem zanim zaczełam stosować hormonalną antykoncepcję. Teraz przy tabletkach vines mam jedynie niewielkie krwawienie a bólu praktycznie nie mam
mątwa

Re: bolesne miesiączki

Post autor: mątwa »

mallina pisze: ↑28 gru 2019, 17:55 Cześć, polecicie coś sprawdzonego na bolesne miesiączki? Zwykłe leki przeciwbólowe u mnie nie działają, potrzebuję czegoś, co pomoże szybko i skutecznie mnie przywróci do normalności w te dni.
nie wiem, chyba też się podepnę pod pytanie bo nic nie mi pomaga ogólnie :(
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: bolesne miesiączki

Post autor: nerwa »

Ja też mam poważny problem ginekologiczny i miałam podobne objawy. Uważam też że najlepszym ginekologiem w Warszawie jest dr Jacko ze szpitala medicover, bo ona zna się na endometriozie i poradziła mi nawet żebym skorzystała z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty na miejscu bo to bardzo ważne w opanowaniu tej choroby
ODPOWIEDZ