Białystok ginekolog

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Białystok ginekolog

Post autor: AgataMnna »

Hej! Mam pytanie do mam, tych przyszłych lub już obecnych :) W Białymstoku gdzie chodziłyście do lekarza? Gdzie mają dobre USG?
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:43

Re: Białystok ginekolog

Post autor: Olinka »

Bez problemu badania usg w Białymstoku możesz wykonać w klinice Arciszewski. To u nas najbardziej renomowana i chyba najlepsza klinika ginekologiczno-położnicza. Zerknij sobie na ich stronkę, tam znajdziesz dokładny adres i informacje o nich.
Awatar użytkownika
Zuzzanna
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:06

Re: Białystok ginekolog

Post autor: Zuzzanna »

Mam tam ginekologa, jednak rzadko jeżdżę. Od jakiegoś czasu jednak coś w miejscu intymnym zaczęło mi przeszkadzać. Na wizycie dowiedziałam się, że mam przerośniętą wargę sromową i że nie jest to nic groźnego, ale usuwalnego za to. Doktor mówiła, że mam wybrać się na zmniejszenie warg sromowych i nie będzie tego nieprzyjemnego problemu. Chyba się na to zdecyduję. Miała któraś podobny zabieg?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Białystok ginekolog

Post autor: lady30 »

Koleżanka miała zmniejszane wargi sromowe, bardzo zadowolona po zabiegu była. Ja też szukam sobie teraz ginekologa, przeprowadziłam się niedawno i przyda mi się namiar na dobrego. Chcę zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, czytałam trochę jak taka wizyta z doborem tabletek powinna wyglądać. A Wy wiecie? te badania http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-k ... -tabletki/ wskazują, że świadomość jest dość duża. To nie ma być po prostu wypisanie recepty przez lekarza, trzeba przeprowadzić wywiad, zrobić badania. 90% badanych ma takie zdanie.

wargame european escalation poradnik
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Białystok ginekolog

Post autor: tormundmilks9 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego lekarza, który pomoże wam w waszych kobiecych sprawach, to polecam sprawdzić stronę lekarzebezkolejki. Myślę, że ginekolog z pewnością rozwiąże wszystkie wasze problemy związane ze strefą intymną. Nie ma się czego wstydzić, to lekarz jak każdy inny.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Białystok ginekolog

Post autor: nerwa »

Oczywiście że nie ma sie czego wstydzić, ja dość często chodzę do ginekologa bo ostatnio miałam problem z hpv, przeszłam przez kurację żelem https://www.papilocare.com/ i jak na razie wszystko wskazuje na to że pozbyłam się tego wirusa, cytologa jest idealna
ODPOWIEDZ