Analizator zdrowia body quantum opinie

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: Renata28 »

Hej czy ktoś posiada może analizator zdrowia body quantum? Zastanawiam się nad zakupem tego właśnie urządzenie dla rodziny jednak nie wiem czy warto.
Awatar użytkownika
kamaaa
Posty: 29
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:07

Re: Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: kamaaa »

Bardzo polecam ale ten nowszy model urządzenie naprawdę bardzo potrzebne w domu. My mamy od 3 miesięcy i w sumie dzięki analizatorowi dowiedziałam się że mam poważne braki w witaminach, dzięki czemu mogłam w porę zareagować.
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Re: Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: Renata28 »

kamaaa pisze: ↑13 lis 2019, 21:57 Bardzo polecam ale ten nowszy model urządzenie naprawdę bardzo potrzebne w domu. My mamy od 3 miesięcy i w sumie dzięki analizatorowi dowiedziałam się że mam poważne braki w witaminach, dzięki czemu mogłam w porę zareagować.
Jaki Pani dokładnie ma model jeżeli można wiedzieć?
Też mamy problemy zdrowotne związane z brakiem witamin w organizmie, dość często chodzimy całą rodziną na badania krwi także urządzenie jakim jest analizator zdrowia bardzo by nam się przydało.
Awatar użytkownika
kamaaa
Posty: 29
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:07

Re: Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: kamaaa »

Mamy ten https://prezentownia24.pl/pl/p/DOMOWY-A ... neracji/97 widzę, że na chwilę obecną mają promocję także warto korzystać teraz 200zł taniej
Awatar użytkownika
Renata28
Posty: 79
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:01

Re: Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: Renata28 »

kamaaa pisze: ↑25 lis 2019, 20:46 Mamy ten https://prezentownia24.pl/pl/p/DOMOWY-A ... neracji/97 widzę, że na chwilę obecną mają promocję także warto korzystać teraz 200zł taniej
Dzięki właśnie o ten 8 generacji mi chodziło, podobno czytałam jest naprawdę bardzo dobry. Także zamówię również na czasie do póki trwa promocja.

internet z plusa za granicą
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Analizator zdrowia body quantum opinie

Post autor: mikimaki »

to ja wole isc do laboratorium diagnostyka i zrobic sobie pelny pakiet badan, zeby miec pewnosc, ze wszystko jest jak nalezy. Tam wiem, ze wszystko dokladnie sprawdza, a przyznaje, ze dla mnie wygodne jest rowniez to, ze moge wyniki odebrac online. super sprawa
ODPOWIEDZ