Żywienie medyczne

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Żywienie medyczne

Post autor: mallina »

Czy stosujecie jakiegoś rodzaju żywienie medyczne? Znacie w ogóle taki termin i jakies produkty? Lekarz mi zasugerował, żebym zaczęła pić Fresubin przed operacją. Sprawdzałam w DOZie i mają całkiem spory wybór, różne smaki, ale jakoś nie jestem przekonana do tego pomysłu. Co sądzicie? To ma mi zastąpić normalne jedzenie czy je uzupełnić?
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Żywienie medyczne

Post autor: Celina »

Zależy od potrzeb. Może być to żywienie dodatkowe, uzupełniające, ale skład mają na tyle zbilansowany, że spokojnie mogą być podstawą diety w chorobie czy po operacjach. Mojej babci kupuję ten Fresubin Energy Drink w DOZie i babcia jest zadowolona.
Awatar użytkownika
halla
Posty: 41
Rejestracja: 15 paź 2019, 22:03

Re: Żywienie medyczne

Post autor: halla »

Celina pisze: ↑16 gru 2019, 0:29 Zależy od potrzeb. Może być to żywienie dodatkowe, uzupełniające, ale skład mają na tyle zbilansowany, że spokojnie mogą być podstawą diety w chorobie czy po operacjach. Mojej babci kupuję ten Fresubin Energy Drink w DOZie i babcia jest zadowolona.
którą wersję smakową kupujesz? Potrzebuję tego typu żywności dla starszej osoby z dużym jadłowstrętem, który smak na poczatek polecasz?
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Żywienie medyczne

Post autor: mallina »

Dzięki za odpowiedzi, kupiłam i nawet smakują, doczytałam, że mogą być uzupełnieniem diety albo ją całkiem zastąpić. Przed operacją wybrałam te: https://zywieniemaznaczenie.pl/fresubin/
ODPOWIEDZ