Gdzie kupujecie pościel?

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
Boleslawa85
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:43

Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Boleslawa85 »

Cześć! Robi się coraz chłodniej, więc czas wymienić pościel letnią na zimową. Z tego powodu szukam sklepu z pościelą. Gdzie najczęściej kupujecie pościel? Macie jakieś sprawdzone sklepy?
Awatar użytkownika
milena-79
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:41

Re: Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: milena-79 »

Jeśli chodzi o pościele to uwielbiam sklep annaposciel.pl. Zawsze robię tam zakupy. Jest duży wybór wzorów i kolorów. Pewnie Ty też znajdziesz coś dla siebie 😊.
Awatar użytkownika
Dacjusz1989
Posty: 12
Rejestracja: 13 kwie 2019, 3:44

Re: Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Dacjusz1989 »

Osobiście najbardziej lubię pościel bawełnianą. Jest delikatna i długo zachowuje świeżość. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
Boleslawa85
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:43

Re: Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Boleslawa85 »

Dzięki za odezw!
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Celina »

Powiem tak, ja odkąd odkryłam sklep AWAKraków https://www.awakrakow.pl w którym mają pościel hotelową, mogłabym nie kupować nigdzie indziej. No tak szczerze, raczej nie znajdę lepszej jakościowo pościeli niż tak która jest stworzona typowo dla hoteli.
Awatar użytkownika
Patrykwidny
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Gdzie kupujecie pościel?

Post autor: Patrykwidny »

Boleslawa85 pisze: ↑05 lis 2019, 15:48 Cześć! Robi się coraz chłodniej, więc czas wymienić pościel letnią na zimową. Z tego powodu szukam sklepu z pościelą. Gdzie najczęściej kupujecie pościel? Macie jakieś sprawdzone sklepy?
Ja w tym roku kupiłem pościel całoroczną, więc już nie będę musiał wymieniać przez wzgląd na porę roku, uff:)
Ale fajna posciel flanelowa bawełniana tak pod zimę jest tutaj: https://vegehome.pl/80-flanela-bawelniana
oni w ogóle mają dobrej jakości pościele, więc mogę polecić,
żona znalazła.
ODPOWIEDZ