Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Żukovska

Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: Żukovska »

Dziewczyny, probowalam szczotkowania, kremow, balsamow i innych preparatow, ale po ciazy cellulit zostal ze mna na dobre i nie chce zniknac. Czy macie jakies pomysly jak sie go pozbyc? Ja juz zalamuje rece. Strasznie mnie to drazni, ze przed ciaza nie mialam takich problemow jak rozstepy, cellulit, a jak zaszlam w ciaze to wszystko sie pojawilo i co gorsza po porodzie nie cellulit nie chce zniknac. Zeby jakis minimalny efekt byl, to nic nie widac.
polęta

Re: Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: polęta »

Żukovska pisze: ↑09 lis 2021, 14:12 Dziewczyny, probowalam szczotkowania, kremow, balsamow i innych preparatow, ale po ciazy cellulit zostal ze mna na dobre i nie chce zniknac. Czy macie jakies pomysly jak sie go pozbyc? Ja juz zalamuje rece. Strasznie mnie to drazni, ze przed ciaza nie mialam takich problemow jak rozstepy, cellulit, a jak zaszlam w ciaze to wszystko sie pojawilo i co gorsza po porodzie nie cellulit nie chce zniknac. Zeby jakis minimalny efekt byl, to nic nie widac.
a tylko takie specyfiki stosujesz, czy moze pokusilas sie o jakas diete, cwiczonka?
Łucja

Re: Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: Łucja »

polęta pisze: ↑10 lis 2021, 21:44
Żukovska pisze: ↑09 lis 2021, 14:12 Dziewczyny, probowalam szczotkowania, kremow, balsamow i innych preparatow, ale po ciazy cellulit zostal ze mna na dobre i nie chce zniknac. Czy macie jakies pomysly jak sie go pozbyc? Ja juz zalamuje rece. Strasznie mnie to drazni, ze przed ciaza nie mialam takich problemow jak rozstepy, cellulit, a jak zaszlam w ciaze to wszystko sie pojawilo i co gorsza po porodzie nie cellulit nie chce zniknac. Zeby jakis minimalny efekt byl, to nic nie widac.
a tylko takie specyfiki stosujesz, czy moze pokusilas sie o jakas diete, cwiczonka?
Polecam masaż z bańki chińskiej, u siebie widze rezultaty. Oczywiscie na plus.
ptaszka

Re: Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: ptaszka »

Żukovska pisze: ↑09 lis 2021, 14:12 Dziewczyny, probowalam szczotkowania, kremow, balsamow i innych preparatow, ale po ciazy cellulit zostal ze mna na dobre i nie chce zniknac. Czy macie jakies pomysly jak sie go pozbyc? Ja juz zalamuje rece. Strasznie mnie to drazni, ze przed ciaza nie mialam takich problemow jak rozstepy, cellulit, a jak zaszlam w ciaze to wszystko sie pojawilo i co gorsza po porodzie nie cellulit nie chce zniknac. Zeby jakis minimalny efekt byl, to nic nie widac.
też sie nad tym zastanawiam, bo po ciazy mam dosc spory problem z tym... niezbyt ladnie to wyglada a cwiczenia jakos mam wrazenie ze daja bardzo male efekty albo wcale
Żukovska

Re: Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: Żukovska »

ptaszka pisze: ↑16 lis 2021, 9:59
Żukovska pisze: ↑09 lis 2021, 14:12 Dziewczyny, probowalam szczotkowania, kremow, balsamow i innych preparatow, ale po ciazy cellulit zostal ze mna na dobre i nie chce zniknac. Czy macie jakies pomysly jak sie go pozbyc? Ja juz zalamuje rece. Strasznie mnie to drazni, ze przed ciaza nie mialam takich problemow jak rozstepy, cellulit, a jak zaszlam w ciaze to wszystko sie pojawilo i co gorsza po porodzie nie cellulit nie chce zniknac. Zeby jakis minimalny efekt byl, to nic nie widac.
też sie nad tym zastanawiam, bo po ciazy mam dosc spory problem z tym... niezbyt ladnie to wyglada a cwiczenia jakos mam wrazenie ze daja bardzo male efekty albo wcale
Tak, "pokusilam" sie o plan zywieniowy, opracowany przez dietetyka i regularnie cwicze, ale cellulit zostal przy mnie. Nie wiem co robic, a z tego powodu mam straszne kompleksy.
Marta8

Re: Czy da się pozbyć cellulitu? Serio pytam

Post autor: Marta8 »

Pewnie, że się da go pozbyć :) Ja tez długo z nim się męczyłam i z domowych sposobów to w zasadzie nic nie pomagało. Na ten mój uciążliwy cellulit pomogły za to zabiegi endermologii, po nich prawie nie widać cellulitu a byłam na pięciu wizytach, efekty są na prawdę świetne i polecam każdej z was. Nie sądziłam nawet, że aż tak będę z nich zadowolona. Ja chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ Spróbujcie, na prawdę warto.
ODPOWIEDZ