Pożyczka online

Wszystko o finansach i rozliczeniach - opisujemy problemy, szukamy rozwiązań, dzielimy się opiniami o księgowych.
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka online

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Aneczkas

Re: Pożyczka online

Post autor: Aneczkas »

Kilka dni temu rzuciła mi się gdzieś w oczy oferta pożyczkowa z Vivusa. Podobno można u nich dostać pożyczkę nawet do trzech tysięcy złotych, jeśli jest się nowym klientem? I to ma być pożyczka bez jakichkolwiek opłat, czyli tyle samo, ile pożyczam, tyle samo oddaję. Dajcie znać, czy faktycznie tak jest? ktoś z Was pożyczał u nich?
Małgorzata35

Re: Pożyczka online

Post autor: Małgorzata35 »

Aneczkas pisze: ↑13 paź 2021, 23:24 Kilka dni temu rzuciła mi się gdzieś w oczy oferta pożyczkowa z Vivusa. Podobno można u nich dostać pożyczkę nawet do trzech tysięcy złotych, jeśli jest się nowym klientem? I to ma być pożyczka bez jakichkolwiek opłat, czyli tyle samo, ile pożyczam, tyle samo oddaję. Dajcie znać, czy faktycznie tak jest? ktoś z Was pożyczał u nich?
Ja pożyczałam i faktycznie tak jest, żadnych kosztów dodatkowych, a na spłatę miałam aż 61 dni. Tak szczerze mówiąc, to byłam trochę sceptycznie nastawiona do chwilówek, zawsze myślałam, że jest gdzieś jakiś ukryty "haczyk", ale w tym przypadku było tak, jak deklarują na stronie internetowej, więc mogę polecić.
Hall

Re: Pożyczka online

Post autor: Hall »

Z tego co się orientuję to tylko pierwsza pożyczka jest bezpłatna, potem są już normalne odsetki. Dlatego ja zdecydowałem się na kartę Twisto - płacę 10 zło miesiecznie za nią i mogę korzystać z odroczonych płatności. To znaczy kupuje coś, a płacę dopiero do 15 dnia następnego miesiąca i jeśli spłacam w terminie to nie ponoszę żadnych kosztów. I tak co miesiąc, bez żadnych dodatkowych warunków. Bezpiecznie i wygodnie, bez zbędnych formalności. Rejestracja szybka i bezproblemowa.
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Pożyczka online

Post autor: Titana »

Nie jestem zwolenniczką pożyczek i raczej staram się ich unikać. Pożyczyć łatwo, ale oddać jest już znacznie dłużej, zwłaszcza jak ma się niepewną sytuację finansową. Lepiej tego unikać.
ODPOWIEDZ