Tańsze leki?

Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Tańsze leki?

Post autor: Agaton88 »

Gdzie można kupić tańsze leki? Moja babcia wydaje pół emerytury na leki, drugie pół na rachunki - jest dramat. Może gdzieś dla się kupować trochę taniej niektóre rzeczy? Polećcie jakieś konkretne miejsca.
Łysek

Re: Tańsze leki?

Post autor: Łysek »

Agaton88 pisze: ↑17 lip 2021, 13:46 Gdzie można kupić tańsze leki? Moja babcia wydaje pół emerytury na leki, drugie pół na rachunki - jest dramat. Może gdzieś dla się kupować trochę taniej niektóre rzeczy? Polećcie jakieś konkretne miejsca.
Masz może gdzieś w okolicach aptekę DOZ? Mają fajną akcję zniżkową dla seniorów, może warto byłoby właśnie z niej skorzystać?
Laniat

Re: Tańsze leki?

Post autor: Laniat »

Łysek pisze: ↑31 lip 2021, 21:34 Masz może gdzieś w okolicach aptekę DOZ? Mają fajną akcję zniżkową dla seniorów, może warto byłoby właśnie z niej skorzystać?---------------------------------------------------------------------------------
Mogłabyś napisać coś więcej na temat tej zniżki dla seniorów w DOZie? Przede wszystkim, czy jest jeszcze aktualna?
Barbarella

Re: Tańsze leki?

Post autor: Barbarella »

To ja chętnie odpowiem na Twoje pytanie. Moja babcia korzysta z tej zniżki dla seniorów regularnie, od jakiegoś roku. Dla niej ta oszczędność, jaką daje apteka DOZ (20% taniej na jej leki) to jest naprawdę ogromna ulga i odczuwa ją w swoim portfelu, dzięki temu może sobie kupić kilka rzeczy, które bardzo lubi, a przy droższych lekach nie mogłaby sobie pozwolić:) Dzisiaj była i zniżka obowiązuje :)
Ktosia

Re: Tańsze leki?

Post autor: Ktosia »

Laniat pisze: ↑11 paź 2021, 23:57
Łysek pisze: ↑31 lip 2021, 21:34 Masz może gdzieś w okolicach aptekę DOZ? Mają fajną akcję zniżkową dla seniorów, może warto byłoby właśnie z niej skorzystać?---------------------------------------------------------------------------------
Mogłabyś napisać coś więcej na temat tej zniżki dla seniorów w DOZie? Przede wszystkim, czy jest jeszcze aktualna?
Trwa w dalszym ciągu, moja mama wczoraj z niej korzystała. Obowiązuje osoby w wieku 60+ oraz w godzinach 8-12.00, wtedy jest zniżka 20% na leki :)
kórka

Re: Tańsze leki?

Post autor: kórka »

Da się zrobić! Tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać! Ja zdecydowałam się na ofertę https://www.aptekacodzienna.pl/apteki-nasze.php , gdzie faktycznie dało radę natrafić na tańsze leki i to w przeróżnych kombinacjach. Równie zachęcająca jest także jakość wspomnianych leków, także koniecznie przyjrzyj się tej ofercie. Bardzo trafiony wybór.
ODPOWIEDZ