Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: AgataMnna »

Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:43

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Olinka »

Ja mogę polecić Ci swoją Panią adwokat , która prowadziła mój rozwód. Moim adwokatem była Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Wszystko poszło po mojej myśli, byla dla mnie dużym wsparciem.
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: walicka »

Też miałam okazję współpracować z tą Panią adwokat. U mnie zajmowała się zupełnie innym tematem, ale potwierdzam, że to dobry prawnik, konkretna kobieta a jednocześnie życzliwa i miła.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: AgataMnna »

A zajmuje się też kwestiami opieki nad dzieckiem, alimenty itd? Zależałoby mi żeby jeden prawnik pociągnął temat. To i tak trudny okres u mnie będzie.
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:43

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Olinka »

AgataMnna pisze: ↑03 sie 2019, 15:40 A zajmuje się też kwestiami opieki nad dzieckiem, alimenty itd? Zależałoby mi żeby jeden prawnik pociągnął temat. To i tak trudny okres u mnie będzie.
Tak, tak. U mnie też zajmowała się wszystkimi tematami związanymi z rozwodem. Kompleksowo że tak powiem. U mnie sprawa trochę się ciągnęła, bo było sporo problemów i oporów ze strony męża, ale dzięki Pani adwokat efekt końcowy bardzo zadowalający.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: AgataMnna »

To super, a masz do niej może jakieś namiary?
Awatar użytkownika
Olinka
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:43

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Olinka »

AgataMnna pisze: ↑03 sie 2019, 16:08 To super, a masz do niej może jakieś namiary?
Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz. Nie wiem jak u niej z wolnymi terminami i ile ma aktualnie spraw wziętych ale najlepiej jak się skontaktujesz telefonicznie to wszystkiego się dowiesz.
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: AgataMnna »

Dzięki wielki! Skontaktuje się w poniedziałek, mam nadzieję, że znajdzie czas i dla mnie i mojej sprawy.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: DAMKA »

W sprawach rozwodowych ale nie tylko p. Marta Sobczak z kancelarii Sobczak Maciejewska właśnie w Łodzi, jest osobą godną polecenia. Przy Pl. Dąbrowskiego 2 kancelarię znajdziecie. Możecie liczyć na bardzo indywidualne podejście, profesjonalizm, bardzo dobry kontakt. Duże doświadczenie też nie jest bez znaczenia. Mimo, że takie sprawy do miłych nie należą, to cieszę się, że to właśnie p. Marta prowadziła moją sprawę.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: iwika »

Ja mam dobrą kancelarię z Warszawy w tym temacie. Tu https://jrkancelaria.pl/ masz namiary. Mi bardzo pomogli. I z rozwodem, i z alimentami, i z podziałem majątku. Myślę, że gdyby nie oni to nie dałabym rady. Takie sprawy są trudne - nie tylko trzeba ogarniać prawo, ale także dochodzą kwestie emocjonalne. Także polecam Ci ich - pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: pukla123 »

iwika pisze: ↑30 lis 2019, 18:51 Ja mam dobrą kancelarię z Warszawy w tym temacie. Tu https://jrkancelaria.pl/ masz namiary. Mi bardzo pomogli. I z rozwodem, i z alimentami, i z podziałem majątku. Myślę, że gdyby nie oni to nie dałabym rady. Takie sprawy są trudne - nie tylko trzeba ogarniać prawo, ale także dochodzą kwestie emocjonalne. Także polecam Ci ich - pełen profesjonalizm.
Ja polecam, bo od lat korzystam z usług kancelaria adwokacka praga północ Bardzo fachowa obsługa, szybkie i terminowe załatwienie sprawy, czy uzyskanie porady prawnej z zakresu podziału majątki, odszkodowań, alimentów, rozwodu, czy prawa pracy. A ceny bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 391
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Kobietka »

W Łodzi nie znam, ale w stolicy tak. Znaczy się nie osobiście, ale słyszałam ostatnio od znajomego pozytywne zdanie na temat kancelarii adwokackiej http://www.privatelawyers.pl/ . Także jakbyście chcieli się zgłosić do kogoś profesjonalnego, mającego szeroką wiedzę w zakresie prawa i będącego w Warszawie to warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: wiola438 »

W trójmieście mega skuteczny jest facet - mec. Cejrowski. Od lat pomaga rozwieść się na poziomie i z klasą, oczywiście z korzyścią dla klienta
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: tormundmilks9 »

Z pewnością coś takiego właśnie znajdziecie pod tym linkiem https://www.adwokatkoscielny.pl/ . Z tego co wiem to najlepsi specjaliści w tej dziedzinie właśnie. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, bo wtedy macie gwarancję maksymalnego zadowolenia z usług. Ja korzystałem i byłem bardzo zadowolony z tego.
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Chloe88 »

Z łodzi niestety nie. Ale od rozwodów bardzo dobrym adwokatem jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Wspaniały adwokat, empatyczny i bardzo kompetentny.
Laurą

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Laurą »

Chloe88 pisze: ↑20 lut 2020, 20:03 Z łodzi niestety nie. Ale od rozwodów bardzo dobrym adwokatem jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Wspaniały adwokat, empatyczny i bardzo kompetentny.
Moją sprawę prowadziła ta pani. Ogólnie została przeze mnie wybrana bo nigdy wcześniej nie przegrała zadnej sprawy. Poza tym specjalizuje sie w prawie rodzinnym.
Fuśka

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Fuśka »

Niestety nie znam żadnej takiej Pani adwokat ponieważ na całe szczęście ja jeszcze nie musiałam takich kwestii przechodzić. Za to jestem przekonana, że na pewno to co napisano w http://prawnik-online.eu/jak-przygotowa ... ,5868.html pozwoli wielu osobom we właściwy sposób przygotować się do sprawy rozwodowej.
Aśka

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Aśka »

Ja znam fajnego Pana, a co ważniejsze skutecznego! A teraz serio, mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST z Warszawy. Zna się na rzeczy i na prawdę wie co robi. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, każdego traktuje poważnie i potrafi doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie. Fajne jest to, że udziela też porad online.

sąd kraków informacja
Andżela

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Andżela »

Aśka pisze: ↑06 maja 2021, 18:06 Ja znam fajnego Pana, a co ważniejsze skutecznego! A teraz serio, mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST z Warszawy. Zna się na rzeczy i na prawdę wie co robi. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, każdego traktuje poważnie i potrafi doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie. Fajne jest to, że udziela też porad online.
Prawda. Pana Tomasza także moge polecić. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje. Jest konkretny i zaangażowany a przy tym przyjazny w kontaktach.
Pandóra

Re: Znacie jakąś fajną Panią adwokat od rozwodów z Łodzi?

Post autor: Pandóra »

Chloe88 pisze: ↑20 lut 2020, 20:03 Z łodzi niestety nie. Ale od rozwodów bardzo dobrym adwokatem jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Wspaniały adwokat, empatyczny i bardzo kompetentny.
Bardzo polecam wspomnianego adwokata. Mi pani mecenas pomogła przy podziale majątku. Przynajmniej dostałam tą część która mi się należała ;)
ODPOWIEDZ