Kancelaria od prawa pracy - Poznań

zuzińka

Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: zuzińka »

jaką kancelarie od prawa pracy polecacie? Najlepiej w poznaniu lub bliskiej okolicy. Zależy mi na czasie i kimś sprawdzonym :)
Jagodąąąąą

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: Jagodąąąąą »

ja osobiście polecam kancelarię Lexstrada z Poznania a konkretnie mecenasa Dziubaka. Bardzo konkretny, wszystko objaśni i załatwi.
Oliwiąa

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: Oliwiąa »

ja też polecam, Pana mecenasa Przemysława Dziubaka w szczególności. Korzystałam z jego porad przy mojej sprawie o odszkodowanie od pracodawcy, bardzo mi pomógł w wygraniu. Rzetelny i konkretny prawnik, który wszystko dobrze objaśni nawet laikowi. Tutaj masz numer do kancelarii 61 851 69 04.
Aśka

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: Aśka »

Prawem pracy zajmuje się na pewno Pan Tomasza Tomaszczyk i wiem, że w tej dziedzinie jest nie do zagięcia. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i obycie. Co prawda jest z Warszawy ale udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem. A moim zdaniem warto spróbować.
kokiś932

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: kokiś932 »

Pamiętajcie, że taka fachowa pomoc prawnika jest bardzo ważna w wielu sprawach firmowych, więc tutaj też należałoby poznać cały obszar tego, w czym prawnik ewentualnie może pomóc. Zerknijcie sobie na stronę https://www.szkola-ryzyka.pl/w-jakich-s ... -w-firmie/ po więcej informacji.
Marcyśka

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: Marcyśka »

Aśka pisze: ↑25 lut 2021, 18:34 Prawem pracy zajmuje się na pewno Pan Tomasza Tomaszczyk i wiem, że w tej dziedzinie jest nie do zagięcia. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i obycie. Co prawda jest z Warszawy ale udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem. A moim zdaniem warto spróbować.
Prawda. Pana Tomasza śmiało mogę polecić. Na prawie pracy zna się jak nikt inny. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie.
andżelikaa

Re: Kancelaria od prawa pracy - Poznań

Post autor: andżelikaa »

Szczerze mówiąc to najbardziej spodobała mi się współpraca z doskonałą kancelarią jaką jest https://ekancelaria.tv/ . Bardzo dobrze podchodzą do spraw klienta, widać z ich strony wielkie zaangażowanie i chęć pomocy, dlatego mogę ich polecić z czystym sumieniem

cdm-t
ODPOWIEDZ