Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Awatar użytkownika
Ewa92
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:24

Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Post autor: Ewa92 »

Cześć! Moja córka niedługo kończy 5 lat, więc chciałabym urządzić jej niezapomniane urodziny. Myślałam o wynajęciu jakiejś sali zabaw w Szczecinie. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Alojza
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2019, 5:49

Re: Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Post autor: Alojza »

Świetny pomysł! Cór na pewno byłaby zadowolona. Gdybyś potrzebowała dodatkowych atrakcji, to bardzo polecam all4fun.szczecin.pl. Można wynająć od nich dmuchane zamki, maszyny do waty cukrowej czy popcornu, oferują też malowanie twarzy, czyli wszystko to, co dzieciaki kochają :)
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Post autor: irmina »

Bardzo dobry pomysł z tym wynajęciem sali. Dzięki temu możesz zaprosić dzieciaki, ewentualnie rodzinę i będzie dużo miejsca żeby wszystkich pomieścić. Na pewno z https://godanparty.pl/ będziesz potrzebowała zamówić kilka elementów takich jak balony, serpentyny czy kubeczki i talerzyki. Mają spory asortyment, także na pewno we wszystko się tam zaopatrzysz.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Post autor: Kasia »

Jeśli mają być to pierwsze urodziny malucha, to na pewno przydadzą się jakieś fajne balony na roczek ;) Widziałam takie ostatnio w sklepie Happenings.pl. Kojarzycie go? Jeśli jeszcze nie, to polecam się tam rozejrzeć, na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Jak urządzić urodziny dla dziecka?

Post autor: kasiakowa06 »

Alojza pisze: ↑22 kwie 2020, 9:37 Świetny pomysł! Cór na pewno byłaby zadowolona. Gdybyś potrzebowała dodatkowych atrakcji, to bardzo polecam all4fun.szczecin.pl]all4fun.szczecin.pl[/url. Można wynająć od nich dmuchane zamki, maszyny do waty cukrowej czy popcornu, oferują też malowanie twarzy, czyli wszystko to, co dzieciaki kochają :)
Malowanie twarzy to super zabawa! jakby była potrzeba zakupu farbek świetnej jakości to polecam https://www.cosplaycraft.pl/kategoria-p ... do-twarzy/
ODPOWIEDZ