Film z Netflix.

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Aleksandra12
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:48

Film z Netflix.

Post autor: Aleksandra12 »

Będę bardzo wdzięczna, jeżeli polecicie mi jakieś filmy z netflixa, mam wrażenie, że obejrzałam już wszystkie, mogą być również polskie, bo takie lubię najbardziej. Swoją drogą kto jest waszym ulubionym polskim aktorem ? Ja mam kilku, a najbardziej lubię tych, którzy są n. w serialu od samego początku, wtedy bardzo fajnie się patrzy jak ktoś się potrafi rozwinąć.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Film z Netflix.

Post autor: jaskolka »

a musi być netflix? Bo w kinach kilka fajnych filmów jest, z polskich seriali bardo lubię Zawsze warto, a z filmów kobiety mafii czy Pan T (najnowsza produkcja) osobiście czekam też na horror, w lesie dziś nie zaśnie nikt, jeden jedyny slasher jak na 2020 rok, także jest na co czekać.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: Film z Netflix.

Post autor: klaja »

też polecam zawsze warto, Wieniawa gra taką lekko infantylną, ale jest okej :P
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Film z Netflix.

Post autor: jaskolka »

a czy oglądaliście każdy sezon Rodzinki PL, ona chyba nie grała tam od samego początku?
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Film z Netflix.

Post autor: Titana »

A nie lepiej po prostu przejrzeć jakie tam są?

bramy ślubne pomysły
Awatar użytkownika
Chloe88
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:40

Re: Film z Netflix.

Post autor: Chloe88 »

jaskolka pisze: ↑13 sty 2020, 20:59 a musi być netflix? Bo w kinach kilka fajnych filmów jest, z polskich seriali bardo lubię Zawsze warto, a z filmów kobiety mafii czy Pan T (najnowsza produkcja) osobiście czekam też na horror, w lesie dziś nie zaśnie nikt, jeden jedyny slasher jak na 2020 rok, także jest na co czekać.
Ide na ten film z dwóch powodów- Lubię Gąsiewską i Wieniawę. I wreszcie nie jest to denna komedia, których mam powyżej dziurek w nosie. I generalnie nie było jeszcze nigdy slashera. A idziesz na premierę ? czy w jakiś inny dzień?
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Film z Netflix.

Post autor: alen »

Też lubię Wieniawę i na film się wybieram. jestem też ciekawa watków politycznych bo podobno takie są. A lubię takie aluzje w filmach.
Awatar użytkownika
izzygnr
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:46

Re: Film z Netflix.

Post autor: izzygnr »

Polski film tego typu to coś na co warto zwrócić uwagę. Mam nadzieje, że ten film przełamie tą zasadę, że w Polsce robi się jedynie komedie. Bardzo mnie ten film zaciekawił po nowym trailerze. Widać, że będzie miał on kilka ciekawych wątków.
Awatar użytkownika
iwka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 0:32

Re: Film z Netflix.

Post autor: iwka »

Też mam nadzieję że więcej takich produkcji będzie. Lubię horrory i z chęcią zobaczę. Do kina pójdę jak tylko wejdzie. Fajni aktorzy grają.
Awatar użytkownika
Aleksandra12
Posty: 52
Rejestracja: 24 lis 2019, 14:48

Re: Film z Netflix.

Post autor: Aleksandra12 »

alen pisze: ↑05 mar 2020, 9:34 Też lubię Wieniawę i na film się wybieram. jestem też ciekawa watków politycznych bo podobno takie są. A lubię takie aluzje w filmach.
A w którym zwiastunie jest wątek polityczny ?? Myślałam, że zobaczyłam wszystkie.
Awatar użytkownika
ines
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2019, 13:36

Re: Film z Netflix.

Post autor: ines »

Ja gdzieś czytałam że mają być jacyś bliźniacy i wątek polityczny. Nie wiem czy jest to w zwiastunie bo nie mogę na niego trafić. Tylko w necie czytam i czekam na premiere
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Film z Netflix.

Post autor: wiola438 »

Wiele opinii juz krązy po sieci, sama jestem ciekawa jak zakończy się ta historia. Widziałam zwiastuny ale na film z chęcią idę już w piątek.
Awatar użytkownika
izzygnr
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:46

Re: Film z Netflix.

Post autor: izzygnr »

Aleksandra12 pisze: ↑07 mar 2020, 19:26
alen pisze: ↑05 mar 2020, 9:34 Też lubię Wieniawę i na film się wybieram. jestem też ciekawa watków politycznych bo podobno takie są. A lubię takie aluzje w filmach.
A w którym zwiastunie jest wątek polityczny ?? Myślałam, że zobaczyłam wszystkie.
Niedawno wyszedł ten nowy zwiastun, zobacz sobie na youtube. Pewnie chodzi o ten wątek z bliźniakami ;p.

jak hodować marihuane w domu
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Film z Netflix.

Post autor: Goku223 »

Oglądałam go ostatnio. Zwiastun mnie zaciekawił, mimo, że nie oglądam horrorów zazwyczaj. Po zwiastunie zaciekawiły mnie różne wątki np. właśnie co będzie powodować zagrożenie w tym obozie dla nastolatków.
Awatar użytkownika
felka
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:28

Re: Film z Netflix.

Post autor: felka »

Jak widać wątków poruszanych będzie sporo więc pewnie każdy tam znajdzie coś dla siebie. A główna fabuła będzie jak z horroru:)
Awatar użytkownika
meksi23
Posty: 25
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:36

Re: Film z Netflix.

Post autor: meksi23 »

Goku223 pisze: ↑08 mar 2020, 0:59 Oglądałam go ostatnio. Zwiastun mnie zaciekawił, mimo, że nie oglądam horrorów zazwyczaj. Po zwiastunie zaciekawiły mnie różne wątki np. właśnie co będzie powodować zagrożenie w tym obozie dla nastolatków.
Ja sądzę, że to będzie coś związane z tymi bliźniakami. Po coś oni są w tym filmie, ludzie szukają tam wątków politycznych i to też ciekawe mi się wydaje, ale ciekawe jak to połączą.

najtańsza yerba mate
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Film z Netflix.

Post autor: AgataMnna »

Ja mam fazę a polskie filmy, na netflixie jest specjalna zakładka nawet, ale większość już zobaczyłam, gdzie można znaleźć więcej polskich produkcji?
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: Film z Netflix.

Post autor: walicka »

Jeżeli chodzi o polskie produkcje to najlepiej na Vod tvp. Tam jest bardzo dużo pozycji. Nawet nowości są. Ja kilka dni temu oglądałam tam Zenka. Na telewizorze można przez ich aplikację oglądać więc jest to bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Film z Netflix.

Post autor: kolaczka »

Ja dopiero od pewnego czasu mam Netflixa bo poprzez https://taniepremium.pl/ wykupilam sobie dostęp :) i naprawdę chwalę. Wreszcie jest co oglądać i się człowiek nie denerwuje ze reklama na reklamie jak w tv
ODPOWIEDZ