Pranie

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Pranie

Post autor: mallina »

Jakie polecacie środki do prania? Zalezy mi, żeby dobrze dopierały i ładnie pachniały, również wtedy już pranie jest suche.
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:34

Re: Pranie

Post autor: Nika »

Do koloru czy do białego? Próbowałaś surfa?
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Pranie

Post autor: kolonel »

Na praniu nie znam się za dobrze, dlatego wolę to zostawiać w rękach profesjonalistek! Z tego zadania od dawna wyręczają mnie www.pracakobiet.pl . Ich usługi pralnicze to prawdziwa definicja jakości, a plamy znikają w trybie natychmiastowym.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Pranie

Post autor: mallina »

No bez przesady ;) Nie będę z każdym praniem latać do pralni.
Nika pisze: ↑03 sty 2020, 20:57 Do koloru czy do białego? Próbowałaś surfa?
do wszystkiego najlepiej, szybko mi się nudzą zapachy, więc lubię zmieniać.
Surfa jeszcze nie miałam, jak polecasz? Kapsułki, proszek czy żel raczej?
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:34

Re: Pranie

Post autor: Nika »

Miałam i proszek, i kapsułki, i płyn. Niezależnie co używam, dopiera bardzo dobrze i długo pachnie. Jakie zapachy lubisz? Chętnie podpowiem, bo przerobiłam chyba wszystkie. :D
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Pranie

Post autor: julka »

Ja używam proszku i kapsułek Surf i jestem bardzo zadowolona. Radzi sobie nawet z najtrudniejszymi plamami. Jeśli chodzi o zapach to kokos i Piwonia najbardziej mi się podobają.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Pranie

Post autor: mallina »

Ooo... tego to nie znam, chyba nie widziałam nigdzie, gdzie kupiłaś? Jaki kolor opakowania, jestem wzrokowcem, może tak mi będzie łatwiej ;)
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:34

Re: Pranie

Post autor: Nika »

Ja mam teraz Tropical lily i pachnie cudnie. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
baklawa
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:59

Re: Pranie

Post autor: baklawa »

Ja niestety musiałam zrezygnować z tych mocno perfumowanych płynów i proszków, ale z tego co pamiętam, to zapach znacznie dłużej utrzymywał się właśnie po tych drugich. Tylko, że to już był taki faktycznie mocny zapach. Teraz używam teraz płynów i proszków dla dzieci i niemowląt. One mają wprawdzie dużo mniej intensywne zapachy, ale na tkaninach też utrzymują się dość długi czas
Awatar użytkownika
mania
Posty: 112
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:09

Re: Pranie

Post autor: mania »

Miałam ten płyn ze zdjęcia! Teraz mam kapsułki Górska Świeżość i szczerze jestem zadowolona zarówno z kapsułek jak i płynu. Świetnie sobie radzą z plamami a pranie jest w końcu miłe w dotyku i pachnące.
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Pranie

Post autor: mallina »

Dziewczyny, widziałam, ze surf jest w znowu w promocji w biedronce. Ja już zrobiłam większe zapasy, nie ma wszystkich zapachów niestety, albo to u nas wykupili, ale właściwie to bez znaczenia, bo wszystkie są świetne.
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:34

Re: Pranie

Post autor: Nika »

Kurczę no, widziałam takie i jak po nie wróciłam, to już nie było. Widziałyście już kokosowe? Strasznie jestem ciekawa zapachu!

Obrazek
Awatar użytkownika
mallina
Posty: 94
Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:29

Re: Pranie

Post autor: mallina »

To chyba jakaś nowość, nie widziałam go jeszcze nigdzie. Jak znajdę to na pewno wypróbuję, póki co moje ulubione zapachy to ten hawajski i górska świeżość, kojarzą mi się z latem :)

nokia pc suite internet
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Pranie

Post autor: anka90 »

Szczerze mówiąc, to ja za nic nie zamieniłabym wygody, jaką gwarantuje korzystanie z saszetek do prania. Koniec z rozsypującym się proszkiem czy koniecznością dozowania innych proszków do prania. Przy cddziennych obowiązkach, tego typu rozwiązania są na wagę złota. Ze swojej strony mogę wam w szczególności polecić ten produkt https://bioexpert.pl/produkty/dom/pranie-bez-chemii/ ze względu na przystępną cenę oraz swoją wydajność.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:19

Re: Pranie

Post autor: Kasia36 »

Ja stawiam na chemię niemiecką. Często zamawiam ze strony https://chemia-forma.pl/proszki-do-prania moim zdaniem świetnie zachowują kolory i trwałość ubrań, do tego mają piękne zapachy, a na internecie można je kupić dużo taniej niż w jakiejś sieciówce stacjonarnie. Przy dzieciach często trzeba dodatkowo zwracać uwagę na to czy produkt nadaje się dla alergików i usuwa silne zabrudzenia. Z tymi proszkami nigdy nie mialam problemu z plamami nawet tymi z trawy po całym dniu szaleństwa syna na podwórku.
ODPOWIEDZ