Fryzura ślubna?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Fryzura ślubna?

Post autor: maksik »

Zastanawiam się nad fryzurą ślubną. Czy ktoś z Was może wykonywał ją na bazie peruki? Na http://perukikatowice.pl/ jest spory wybór peruk. Mam niestety proste i krótkie włosy. Raczej rzadkie (siano), więc nic ładnego z tego nie będzie. I zastanawiam się nad wykorzystaniem peruki. Co myślicie o takim pomyśle?
nikoś33

Re: Fryzura ślubna?

Post autor: nikoś33 »

Peruka może być nietrwała, nie wyobrażam sobie sytuacji żeby na weselu spadła Ci z głowy!
lepiej zdecyduj się na przedłużanie włosów :D
Dikś

Sprzedaż spółek

Post autor: Dikś »

Wiele osób zastanawia się od czego zacząć zakłądanie swojej działalności. Najprościej jest kupić gotową spółkę już zarejestrowaną w KRS i posiadającą numery NIP, REGO i czynny VAT. Ja tak zrobiłem i dzięki temu to prawnicy z Optioffice zajmowali się załatwianiem formalności w urzędach i całą papierologią, a ja tylko zjawiłem się u notariusza, aby wszystko sprawdzić i zrealizować transakcję. To pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu, w którym to mogłem bardziej skupić się na planowaniu biznesu i tuż po zakupie od razu rozpocząć działanie. Muszę jeszcze wspomnieć, że przy zakupie spółki w Optioffice nie było problemu z wybraniem odpowiedniego kodu PKD, akurat mają szeroki wybór z każdej branży oraz spółka już posiadałą kapitał początkowy. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek to idealny wybór dla wszystkich, którym zalezy na czasie i nie traceniu na darmo energii.
Maśka

Re: Fryzura ślubna?

Post autor: Maśka »

Ja uwielbiam naturalne fryzury, dlatego miałam lekkie, naturalne loki spięte po bokach. W stylu boho. Zresztą, uwielbiam tę fryzurę nadal. Mam lokówkę Curl Styler Luxe BaByliss, dlatego to bajecznie proste, żeby wyczarować taką fryzurę, a chłodny nawiew i temperatura jednocześnie nie niszczą włosów.
ODPOWIEDZ