Tanie dodatki do domu

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
Marcela1992
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 14:51

Tanie dodatki do domu

Post autor: Marcela1992 »

Hej, jakie znacie sklepy internetowe z wyposażeniem do domu? Szukam miejsca z dużym wyborem niedrogich akcesoriów :)
Awatar użytkownika
Laura73
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 3:47

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: Laura73 »

Ja często robię zakupy na taniejdladomu.pl, bo mają moim zdaniem największy wybór dodatków do domu. Szczególnie lubię ich porcelanę, jest przepiękna! Przejrzyj sobie ofertę, na pewno coś ciekawego wpadnie Ci w oko.
Awatar użytkownika
123ola
Posty: 73
Rejestracja: 18 cze 2020, 13:09

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: 123ola »

Super pomysłem i wcale nie drogim, jest obraz ze zdjęcia na płótnie :) Możemy wybrać jakieś rodzinne zdjęcie albo grafikę z internetu :) U nas w domu zamiast klasycznych zdjęć w ramkach wiszą właśnie takie fotoobrazy :)
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: ragatara »

Obraz londyn https://uwalls.pl/obrazy-londyn/ jest świetnym dodatkiem do wnętrz, ja go mam u siebie w przedpokoju i wygląda naprawdę super. Cena obrazu według mnie nie wynosi nie wiadomo jak dużo.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: Bingo »

Ciekawy temat :) Od siebie dodam, że przy takich działaniach jak aranżacja mieszkania/domu warto pamiętać o roli kolorów. Odpowiedni dobór barw może decydować o ogólnym charakterze aranżacji. Najlepiej będzie poszukać takich pomysłów i inspiracji w sieci, zanim zabierzemy się do tej sprawy. Najlepiej będzie myślę sięgnać tutaj po opinię specjalistów.
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: paticzak »

W Homli są teraz spore wyprzedaże. Zerknijcie tam, jak szukacie czegoś do domu.

busy olsztyn holandia
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Tanie dodatki do domu

Post autor: Azalia »

A co powiecie na takie propozycje jak naklejki do pokoju dziecięcego z https://toktik.pl ? Mnie osobiście niezwykle przypadły one do gustu. Ich jakość jest bardzo wysoka, mają bardzo przyjemne, żywe kolory i co najważniejsze, niewątpliwie sprawą, że każdy pokój małego domownika będzie o wiele ciekawszy.
ODPOWIEDZ