Okna pasywne do domu pasywnego?

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Okna pasywne do domu pasywnego?

Post autor: Martyna »

Koniecznie trzeba wybrać okna pasywne do takiego domu?
Jak sądzicie?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/uslugi/ ... pasywnego/ czytałam co nieco na ich temat.
Chętnie jednak dowiem się czegoś więcej.
Może ktoś z was jest bardziej w temacie?
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Okna pasywne do domu pasywnego?

Post autor: olkas »

energooszczędność to podstawa, okna w tym względzie sa najwazniejsze
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Okna pasywne do domu pasywnego?

Post autor: Lena »

Na oknach nie ma też co oszczędzać. Lepiej wybrać coś z wyższej półki, więc ja postawiłam na ofertę firmy Atos z Lublina. Dzięki temu mogę cieszyć się komfortem na wysokim poziomie i niezawodną szczelnością.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Okna pasywne do domu pasywnego?

Post autor: Gretta »

Przez okna ucieka najwięcej ciepła z domu, warto tu postawić na bardzo szczelne okna. Myślę, że warto tu trochę więcej wydać. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od http://novatordom.pl Jeżeli będziecie szukać okien, drzwi do domu, to na pewno ich oferta wam się przyda.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Okna pasywne do domu pasywnego?

Post autor: Bingo »

Warto postawić na porządne okna ,chociaż i takie ze względu na niewłaściwą produkcję czy nawet na montaż mogą ulec rozregulowaniu czy rozszczelnieniu. No a wtedy jest już tylko gorzej. Dlatego warto mieć namiary na ekipę dla której naprawa okien mokotów to codzienność. Firma Serwis Meteo zajmuje się takimi kompleksowymi naprawami okien : począwszy od regulacji okien po wymianę szyb
ODPOWIEDZ