Materac do spania na wymiar

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
Urszula
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 12:29

Materac do spania na wymiar

Post autor: Urszula »

Witam dziewczyny! Powiedzcie mi, słyszałyście o producencie materacy Alvare? Możecie podzielić się opiniami na jego temat? Muszę kupić nowy materac, ale na konkretny wymiar, a wiem, że oni takie produkują.
Awatar użytkownika
Ryksa68
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:42

Re: Materac do spania na wymiar

Post autor: Ryksa68 »

Moim zdaniem materace na wymiar to ich specjalność. W ogóle produkty w ich ofercie są bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że odpowiednio dobrany materac znacznie poprawia komfort snu. Dlatego właśnie polecam Alvare.
czućinie

Re: Materac do spania na wymiar

Post autor: czućinie »

Wiem że bardzo dobre jakościowe materace w wielu wymiarach kupimy w tym sklepie https://sypialniaplus.pl/ , to bardzo dobry sklep który w ofercie ma duży wybór materacy. Konsultanci doradzą jaki typ materaca wybrać a jeśli nawet coś nie będzie nam odpowiadało, możemy zwrócić go aż w ciągu 20 nocy od zakupu. To gwarancja dobrej jakości snu a co za tym idzie dobrego samopoczucia.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Materac do spania na wymiar

Post autor: mikimaki »

Hm my ostatnio akurat dla córki kupowaliśmy od `FIKI MIKI w rozmiarze 160x80 ale na pewno mają większe i robią też na wymiar. Sama zamawiałam już kilka od nich i nie mam uwag co do jakości
Awatar użytkownika
kanienka8
Posty: 112
Rejestracja: 07 lip 2019, 11:39

Re: Materac do spania na wymiar

Post autor: kanienka8 »

A czy ktoś z was kupował fajne materace na sklepie http://sypialniaplus.pl ? Jestem szczęśliwa że doradca polecił nam właśnie te materace ponieważ komfort snu jest niesamowity. Męża bolały plecy. Teraz już nie pamięta tamtych poranków z bólem. Polecamy te materace wszystkim.
ODPOWIEDZ